Spojte se s námi

Bundesliga

Pokud dnes Bayern porazí Wolfsburg vrátí se do čela tabulky

Publikováno

dne

Bayern Mnichov zatím až na jedno zaváhání s Hoffenheimem funguje, jako skvěle promazaný stroj. V průměru mají hráči trenéra Carla Ancelottiho 19.2 střel na bránu a 62.8% držení míče, v těchto dvou statistikách je už lepším týmem pouze Dortmund.

Skvělou formu má i hlavní útočník bavorského celku Robert Lewandowski, který se v letošní sezóně trefil již 6x a je tak nejlepším střelcem Bundesligy.

To Wolfsburgu se letos vůbec nedaří a pokračuje v mizerných výkonech z loňské sezóny. Premiéru si na lavičce v týdnu odbyl i nový trenér Martin Schmidt, kterého nyní čeká velmi náročný úkol, jenž znamená obrat Bayern o body.

Loňský šampion bude postrádat čtveřici zraněných hráčů, mezi kterými jsou David Alaba, Juan Bernat, Manuel Neuer a Thiago Alcántara.

STATISTIKY

  • Bayern Mnichov vyhrál posledních 6 vzájemných zápasů.
  • Bayern Mnichov vyhrál 4 z letošních 5 ligových zápasů.
  • Wolfsburg nevstřelil Bayernu ani jeden gól v posledních 4 zápasech.
  • Wolfsburg vstřelil v 5 letošních ligových zápasech pouze 3 góly.

PREDICTION

Bayern Mnichov má v domácím prostředí velmi lichotivou sérii 20 výher v řadě s Wolfsburgem a ani nyní to nevypadá, že by se tato série měla přerušit.

Wolfsburgu se zkrátka nedaří a je otázkou, zda změna trenéra bude mít požadovaný efekt. Martin Schmidt své kvality již několikrát prokázal, ale nyní před ním stojí mnohem větší výzva.

To Bayern má přesně opačné problémy, až na zápas s Hoffenheimem, který prohráli 2-0, se zatím bavorskému týmu skvěle daří.

Kvalitní obrana, drtivý útok, zkrátka přesně to, co jejich fanoušci od svého celku očekávají, proto je zde nejpravděpodobnějším tipem Bayern s asijským handicapem -2.5.

Reklama

Oblíbené