Spojte se s námi


Fotbal

Pokud chtějí na Euro, musejí zabrat! Komu poslal Ivan Hašek jasný signál?

Mladá a obměněná, tak by se dala charakterizovat březnová reprezentační nominace Ivana Haška. Premiérově do A-týmu nakoukne Vítězslav Jaroš, Pavel Šulc, Robin Hranáč a Tomáš Vlček. Naopak několik očekávaných jmen chybí.

Publikováno

dne

Mladá a obměněná, tak by se dala charakterizovat březnová reprezentační nominace Ivana Haška. Premiérově do A-týmu nakoukne Vítězslav Jaroš, Pavel Šulc, Robin Hranáč a Tomáš Vlček. Naopak několik očekávaných jmen chybí.

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jak je tomu v posledních letech tradicí, v nominaci není mnoho evropských křídel s kvalitou v soubojích jeden na jednoho. V plánech trenéra vyhrála aktuální forma, přátelská utkání si zahraje Matěj Jurásek ze Slavie.

Václav Černý nebo Vasil Kušej

K Václavu Černému Ivan Hašek řekl, že má dveře do reprezentace otevřené, že by ale na turnaj jel on i Vasil Kušej je vzhledem k podobné typologii nepravděpodobné. Samozřejmě není to nereálné, to by však musela Juráskovi hodně spadnout forma.

Černý v minulých týdnech vypadl ze sestavy Wolfsburgu, navíc se na minulém srazu reprezentace nechoval týmově. Kušej má boj o to těžší, že hraje při vší účtě v menším klubu, se kterým možná ani nebude hrát horní část nadstavby Fortuna ligy.

Václav Jurečka

Někteří nechtějí o jeho nominaci ani slyšet, Jurečka ve formě je ale zbraň, kterou nechcete mít během Eura na gauči v Praze. U slávistického útočníka to bude jednoduché – do červnové nominace půjde jen v případě, že mu střelecky opravdu vyjde nadstavba.

A ani to nemusí stačit. O místo na seznamu si říká i Jan Kuchta, navíc konkurenti Jurečky mají výhodu, že má každý specifickou zbraň. Tomáš Chorý sílu ve vzduchu, Mojmír Chytil zády k bráně. U Jurečky jsou hlavním a v podstatě jediným milníkem góly.

Filip Panák

Zdá se, že mu reprezentace není souzena. Jaroslav Šilhavý Panáka opomíjel i v nejlepší formě, když je ve funkci nový trenér, blonďatý stoper je zrovna bez formy. Do nominace se tak rozehrávač Sparty opět nevešel.

A pokud se šance chopí mladíci Vlček s Hranáčem, Panák to bude mít hodně těžké. Na druhou stranu Tomáš Holeš s Jakubem Brabcem za pár let skončí a nový kvalitní stoper se bude opět shánět.

Zdroj: Česká fotbalová reprezentace

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.