Spojte se s námi


Premier League

Pokud Burnley porazí Stoke posunou se na 4. místo před Liverpool

Publikováno

dne

Burnley dnes přivítají na Turf Moor bez formy hrající Stoke City a případná výhra by je katapultovala dokonce až na 4. místo, které se 30 body drží Liverpool.

Trenér Sean Dyche letos z hráčů vyždímal naprosto vše, co v nich je. Pouze Huddersfield (58,00 Mill. €) má nižší hodnotu týmu, než právě Burnley (91,50 Mill. €).

Tyto velké úspěchy letos slaví především díky obraně, která v letošní sezóně Premier League inkasovala pouze 12 gólů. Pouze Manchester City a Manchester United (oba po 11 obdržených brankách) inkasovaly méně gólů, než právě Burnley.

Velmi úspěšné sázky na Burnley jsou jednoznačně under 2.5, jelikož pouze 3x z letošních 16 ligových zápasů tomu bylo jinak. Jedním slovem skvěle fungující obrana a především brankář Nick Pope tvoří neprostupnou hráz pro většinu týmů v Premier League.

Burnley ale na druhou stranu vystřelí v průměru za zápas pouze 10x a průměr 0.9 gólů na zápas také svědčí o dávce jistého štěstí. Pouze dva letošní ligové zápasy totiž skončily rozdílem více, jak jedné branky.

To v zápasech Stoke City doposud padl přesně dvojnásobný počet branek. 54 gólů, z nichž hned 35 skončilo v síti Stoke City. Trenér Mark Hughes tak preferuje přesně opačný styl, než jeho dnešní protivník Sean Dyche.

Ve 12 z posledních 13 ligových zápasů Stoke padly minimálně 3 góly a tak bude zajímavé sledovat, která strana dnes bude slavit úspěch, zda pečlivá obrana, či dravost hráčů Stoke.

Osobně bych důvěřoval spíše domácímu Burnley, které je skvěle organizované a i přestože má Stoke velmi kvalitní tým, tak nedokáží svojí kvalitu přetavit v body a pravděpodobně se jim to nepodaří ani dnes.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.