Spojte se s námi


Fotbal

Podzimní část Superligy malého fotbalu uzavře sedmé kolo i s reprízou Superfinále

A je tady finiš. Superliga malého fotbalu na programu sedmé, tedy poslední podzimní kolo. Po něm se některé výběry uchýlí k příjemnému zimnímu spánku, jiné budou mít v pauze o čem přemýšlet a co napravovat.

Publikováno

dne

A je tady finiš. Superliga malého fotbalu na programu sedmé, tedy poslední podzimní kolo. Po něm se některé výběry uchýlí k příjemnému zimnímu spánku, jiné budou mít v pauze o čem přemýšlet a co napravovat.

Most – Partyzan Příbram, neděle 14.00

V úvodním nedělním utkání se střetnou finalisté minulého ročníku. Mistrovský Most zatím střídá suverénní výkony s těmi slabšími a aktuálně se nachází na třetí příčce západní skupiny.

To Partyzan Příbram projíždí podzimní částí neomylně, vyhrál všechna utkání včetně domácího duelu s Mostem, který v září zdolal 5:2. Udrží neporazitelnost i po odvetě?

Jihlava Miners – Olomouc Mighty Ducks, neděle 18.00

Po slušném úvodu podzimu Jihlava upadla do podprůměru a v posledních třech utkáních prohrála, naposledy 5:12 na hřišti Blanenska. Vylepšit nelichotivou bilanci se pokusí na domácím hřišti proti Olomouci.

V tabulce třetí Hanáci mají na šesté Horníky šestibodový náskok, úvodním vzájemný duel sezony vyhráli Mocní kačeři na svém trávníku 8:4.

Hanspaulka Praha – Rytíři Plzeň, neděle 20.00

Pražská Hanspaulka pronásleduje ze druhé příčky západní skupiny vedoucí Příbram a v případě jejího zaváhání s Mostem se na ni může bodově dotáhnout. Ovšem musí v utkání sedmého kola zvládnout roli favorita proti Rytířům z Plzně.

Západočeši na čtvrté příčce mají tříbodový náskok na páté Predátory a pokud by rozdíl před zimní přestávkou ještě zvýšili, bude se jim přezimovat o to lépe. Úvodní vzájemný duel této sezony vyhrála Hanspaulka v Plzni 5:3.

L&B reality Vikings Brno – MF Blanensko, pondělí 19.00

Peprné jihomoravské derby nabídne sedmé kolo Superligy malého fotbalu. Druhé Vikingy a čtvrté Blanensko zatím odděluje v tabulce východní skupiny pět bodů, ovšem první měření sil v tomto ročníku ovládlo Blanensko doma 5:2.

Do posledního duelu podzimu půjdou nejspíš oba v nejsilnějším složení, takže se dá očekávat tradičně vyrovnaná partie. Blanensko naposledy rozstřílelo Jihlavu 12:5, k čemuž přispěli hlavně reprezentanti Ondřej Paděra a Jan Koudelka. Brno zvítězilo 3:2 po penaltách na hřišti Baníku Ostrava.

MF Baník Ostrava – PAMAKO Pardubice, pondělí 20.00

Zatímco Baník se pohybuje na hraně postupu do play-off a se šesti body se drží na pátém místě, Pardubice kráčí za udržením pozice lídra tabulky východní skupiny, kterou vedou o bod před Brnem.

Úvodní vzájemný zápas této sezony ovládlo PAMAKO 4:3, povzbudila ho i poslední výhra nad Olomoucí se stejným výsledkem. To Ostrava doma sice dotáhla dvougólové manko s Brnem, jenže prohrála penaltový rozstřel.

Predátoři Praha – Goats Polabí

Celek Goats Polabí byl řídícím orgánem vyloučen ze Superligy malého fotbalu a jeho zápasy kontumovány ve prospěch soupeřů.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.