Podívejte se na parádní nůžky Oliviera Girouda do sítě Atlétika Madrid

Olivier Giroud je mistrem akrobatických gólů. V úterý například rozhodl krásným gólem zápas Chelsea vs. Atlético Madrid. Nešlo však o jeho první parádní gól v kariéře, vzpomeňme si třeba na jeho trefu ještě v dresu Arsenalu proti Crystal Palace.

Zdroj: Crystal Palace FC

Chelsea byla po celou první půli aktivnější, ale obrana Atlétika odolávala a první poločas tak skončil 0:0. Nutno říct, že své šance měli i domácí, tu největší spálil Ángel Correa.

V druhé půli už ale Atleti převážně bránili, přesněji do inkasovaného gólu.

V 68. minutě se totiž po pěkné akci Chelsea do míče opřel nůžkami Olivier Giroud a střelou o zem přesně k levé tyči nedal Janu Oblakovi šanci zasáhnout.

Celou situaci dvě minuty zkoumal VAR, jelikož čárový sudí hned po gólu zvedl praporek v domnění, že šlo o ofsajd.

Po konzultaci však hlavnímu sudímu nezbývalo nic jiného než gól uznat, jelikož míč k Giroudovi neposlal Mason Mount, nýbrž Mario Hermoso.

V závěrečné dvacetiminutovce už hrálo více Atlético, do žádné gólové akce se ale nedostalo a tak do Londýna pojede s jednogólovým mankem.

Jediným pozitivem pro Diega Simeoneho je fakt, že v odvetě nemohou nastoupit vykartovaní Mount s Jorginhem.