Spojte se s námi


Fotbal

Podívejte se, jak Vladimír Coufal sestřelil trenéra Albánie!

Česko zvítězilo v domácím utkání nad Albánií 3:1. Pozdvižení vyvolal i incident z druhého poločasu, když Vladimír Coufal poslal k zemi italského trenéra ve službách albánské reprezentace.

Publikováno

dne

Česko zvítězilo v domácím utkání nad Albánií 3:1. Pozdvižení vyvolal i incident z druhého poločasu, když Vladimír Coufal poslal k zemi italského trenéra ve službách albánské reprezentace.

Zdroj: West Ham United FC

Ital Edoardo Reja je 75letý trenér, který začal s trénováním v sezóně 1979-1980. Od té doby prakticky bez přestávky vykonává trenérskou profesi. Jeho největšími trenérskými štacemi byla Neapol a Lazio Řím.

Co se týká reprezentační kariéry, tak Albánie je jeho prvním týmem. Přes bohaté zkušenosti si Reja v posledních dvou přátelských zápasech vybírá obrovskou smůlu na pády.

V utkání s Walesem (0:0) mířil k zemi, když na něj spadl vlastní hráč Manaj. Na Letné spadl znovu po kontaktu s Vladimírem Coufalem. Podívejte se, jak se to stalo!

https://twitter.com/WestHam_Central/status/1402348198644043777?s=20

Pravý bek West Hamu a České reprezentace se po zápase podruhé omlouval. „Ještě jednou bych se chtěl omluvit albánskému trenérovi Edoardo Rejovi. Viděl jsem ho na poslední chvíli a nestihl jsem zastavit pohyb,“ napsal na Twitter Coufal.

Fanoušci West Hamu svého miláčka samozřejmě podrželi a pod omluvným příspěvkem rozvířili velkou diskuzi, kde českého beka výrazně podpořili.

Myslíte, že Coufal poslal trenéra Albánie k zemi opravdu naprosto omylem nebo, že zatím mohl být i sebemenší úmysl?


Zdroj: West Ham Central, Vladimír Coufal

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.