Reklama

Podívejte se, jak Vladimír Coufal sestřelil trenéra Albánie!

Česko zvítězilo v domácím utkání nad Albánií 3:1. Pozdvižení vyvolal i incident z druhého poločasu, když Vladimír Coufal poslal k zemi italského trenéra ve službách albánské reprezentace.

Zdroj: West Ham United FC

Ital Edoardo Reja je 75letý trenér, který začal s trénováním v sezóně 1979-1980. Od té doby prakticky bez přestávky vykonává trenérskou profesi. Jeho největšími trenérskými štacemi byla Neapol a Lazio Řím.

Co se týká reprezentační kariéry, tak Albánie je jeho prvním týmem. Přes bohaté zkušenosti si Reja v posledních dvou přátelských zápasech vybírá obrovskou smůlu na pády.

V utkání s Walesem (0:0) mířil k zemi, když na něj spadl vlastní hráč Manaj. Na Letné spadl znovu po kontaktu s Vladimírem Coufalem. Podívejte se, jak se to stalo!

Pravý bek West Hamu a České reprezentace se po zápase podruhé omlouval. “Ještě jednou bych se chtěl omluvit albánskému trenérovi Edoardo Rejovi. Viděl jsem ho na poslední chvíli a nestihl jsem zastavit pohyb,” napsal na Twitter Coufal.

Fanoušci West Hamu svého miláčka samozřejmě podrželi a pod omluvným příspěvkem rozvířili velkou diskuzi, kde českého beka výrazně podpořili.

Myslíte, že Coufal poslal trenéra Albánie k zemi opravdu naprosto omylem nebo, že zatím mohl být i sebemenší úmysl?


Zdroj: West Ham Central, Vladimír Coufal

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Co by z toho měl, aby to udělal úmyslně? A pro toho ignoranta Antimývala: na záběru je zcela jasně vidět, že se Coufal díval jinam, vůbec tam toho dědu neviděl.

  2. Podle mě prakticky neudělal nic proti tomu,aby se mu vyhnul nebo aby ho rukama obejmul a ne skolil.

  3. Naprosto umyslný zákrok, ani sebemenší náznak se mu vyhnout, Coufal je namyšlený, arogantní pako, který si hraje na něco, na co nemá.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Udivoval mezi německou mládeží, přechod mezi dospělé nezvládl. Kušej dostal v Drážďanech padáka

Vasil Kušej býval ještě donedávna vnímán jako velký talent. V mládežnických týmech Dynama Drážďany totiž zářil. Nyní ale dostal padáka.

Řím opět probudil mou vášeň, čeká mě Mission: Impossible, říká Mourinho

José Mourinho po konci v Tottenhamu bez angažmá dlouho nezůstal. Překvapivě se upsal italskému AS Řím, kde jej dle jeho vlastních slov čeká "Mission: Impossible". V rozhovoru pro GQ Portugal se rozpovídal i o předcházejících angažmá.

Není Skotsko, není párty! Skotští fandové proměnili Londýn ve smetiště, ještě před zápasem jej ale uklidili

Poprvé od Eura 96 se v pátek večer utkaly výběry Anglie a Skotska na velkém turnaji a byla to pikantní událost. Do Londýna dorazily tisíce Skotů, kteří jej proměnili ve smetiště. Ještě než zalezli do hospod, aby sledovali zápas, však odpadky uklidili.
Reklama