Podívejte se, co všechno stihl navrátilec Thiago za pouhých 17 minut na hřišti

Thiago Liverpoolu chyběl více než dva měsíce, při derby s Evertonem ho zranil Brazilec Richarlison. Proti Newcastlu byl konečně připravený na lavičce a když do zápasu naskočil, za pouhých 17 minut předvedl, že na středu hřiště patří ke světové extratřídě.

Zdroj: Rolandhino1, CC BY-SA 4.0

Bohužel pro Reds ani jeho kvalita v posledních 17 minutách nestačila k tomu, aby si z Newcastlu odvezli 3 body. Zápas tak skončil bezbrankovou remízou 0-0.

Na záda Liverpoolu navíc začíná dýchat rival Manchester United, který na Old Trafford v nastaveném čase udolal Wolves 1-0.

Kloppovi svěřenci mají před Red Devils už pouze 3 bodový náskok. V posledních dvou zápasech dvakrát překvapivě ztratili body v remízových kláních s West Bromem a nyní s již zmíněným Newcastlem.

Ale jako velice pozitivní zprávu mohou fanoušci Liverpoolu vnímat návrat Thiaga Alcantary, který by mohl být v roce 2021 jedním z rozhodujících faktorů v honbě za titulem. Podívejte se na sestřih jeho výkonu za pouhých 17 minut na hřišti.

Zdroje: Twitter – CF Comps, Twitter – The Anfield Buzz