Spojte se s námi


Fotbal

Po dvou prohrách zpátky na koni! Čeští reprezentantni proti Watfordu zazářili!

West Ham United i s českým duem v základní sestavě zlomil sérii dvou prohraných zápasů v řadě. Do utkání s Watfordem nastoupili reprezentanti Vladimír Coufal a Tomáš Souček a v domácím prostředí zvítězili 1:0.

Publikováno

dne

West Ham United i s českým duem v základní sestavě zlomil sérii dvou prohraných zápasů v řadě. Do utkání s Watfordem nastoupili reprezentanti Vladimír Coufal a Tomáš Souček a v domácím prostředí zvítězili 1:0.

Před zápasem způsobilo obrovský rozruch to, že do utkání nastoupil v základní sestavě Kurt Zouma. Ten řeší obrovský malér, protože na sociální sítě uniklo video, kde se choval velice agresivně ke své kočce.

Zouma se však kauzou nenechal rozhodit a patřil ke klíčovým hráčům Hammers. Každopádně je otázka, jestli nebyl na místě nějaký trest. Přece jen Premier League v nedávné minulosti trestala i za prohřešky mimo trávník, své by mohl vyprávět Edinson Cavani.

O výhře West Hamu rozhodl miláček fanoušků Jarrod Bowen, jenž vstřelil v letošní sezóně Premier League už 7 gól. V součtu všech soutěží má na svém kontě dokonce 10 branek.

O sestřih zápasu se na svém Twitteru podělil samotný West Ham, podívejte se na ty nejdůležitější momenty sami. Domácí mohli rozhodně vyhrát výraznějším rozdílem než 1-0.

Výkony Vladimíra Coufala a Tomáše Součka

Vladimír Coufal dostal jedinou žlutou kartu celého utkání a v zápase byl hodně vidět. Což je podloženo i statistikou! Coufal měl ze všech hráčů nejvíce dotyků na hřišti (107), opravdu vysoké číslo.

Český obránce vytvořil jednu klíčovou přihrávku a jednou se dostal do zakončení, ale mířil mimo tři tyče, jeho úspěšnost přihrávek byla 68 %. Přesnost přihrávek lehce snižuje vysoký počet centrů do pokutového území Watfordu (7), přesný byl jeden.

Cuf i přes svůj nižší vzrůst vyhrál 4 hlavičkové souboje. V obranném souboji noha na nohu si připsal jeden zisk míče a třikrát odklidil míč z nebezpečného prostoru (pro WHU). Za svůj výkon dostal od prestižního statistického serveru WhoScored rating 6,68.

Tomáš Souček byl dle WhoScored druhým nejlepším mužem na hřišti po Bowenovi. Dostal skvělou známku 7,82!

Český středopolař měl 97 dotyků s míčem, vytvořil dvě klíčové přihrávky a dostal se do třech zakončení, bohužel ani jednou nemířil přesně. Souček vyhrál také nejvíce hlavičkových soubojů ze všech (9). Jeho úspěšnost přihrávek byla 72 %.

Co se týká defenzivní činnosti, tak byl pro kladiváře klíčovým hráčem. Třikrát vybojoval míč v souboji noha na nohu, dvakrát zachytil přihrávku soupeře a dvakrát odkopl míč z nebezpečného prostoru (pro WHU).

Zdroje: West Ham United, WhoScored

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.