Spojte se s námi


Evropská liga

Plzeň vyzve ve svém druhém zápase skupiny G Hapoel Beer Shevu

Publikováno

dne

Do Doosan Areny dnes přijede Hapoel Beer Sheva, který pravděpodobně bude největším konkurentem Plzně v boji o druhé postupové místo.

Plzeň letos válcuje své soupeře v domácí HET lize, ve které vyhrála všech 8 zápasů s dechberoucím skóre 18:2. V evropských pohárech to zatím taková jízda rozhodně není a to především kvůli týmu FCSB, který je prvně vyřadil z kvalifikace Ligy mistrů a následně porazil v úvodním zápase skupiny G.

Trenér Pavel Vrba dnes nevyužije obránce Davida Limberského. Mimo hru je také záložník Václav Pilař. Dobrou zprávou je návrat útočníka Michaela Krmenčíka, který se v letošních 10 soutěžních zápasech trefil již 8x. Hapoelu by zase měl chybět důležitý obránce Miguel Vítor.

STATISTIKY

  • Plzeň vyhrála 8 z posledních 10 zápasů.
  • Plzeň inkasovala gól pouze v jednom z posledních 6 zápasů.
  • Hapoel Beer Sheva vyhrál 3 z posledních 4 zápasů.
  • Hapoel Beer Sheva prohrál 2 poslední evropské zápasy venku.

PREDICTION

Velmi pikantní zápas to bude určitě pro Tomáše Pekharta, který Hapoel posílil v tomto létě. 28letý útočník odehrál za izraelský tým letos již 7 zápasů, ve kterých vstřelil 2 góly.

Hapoel Beer Sheva vyhrála svůj úvodní zápas nad Luganem a nyní je čeká pravděpodobně ten nejdůležitější duel této skupiny s Plzní, ve kterém ale nebudou favorité. Těmi by měli být právě hráči Pavla Vrby, kteří mají dostatečnou kvalitu na to, aby si s izraelským týmem poradili.

Kurz na plzeňský tým, který se pohybuje okolo 2.1 a stoupá, ovšem jasně naznačuje, že Plzeň rozhodně nečeká nic lehkého. Na druhou stranu nabízí dobré value.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.