Spojte se s námi


Chance Liga

Plzeň si vyhlédla náhradu za Řezníka! Její stálici má nahradit kometa Fortuna ligy, kolem které krouží i Sparta se Slavií

Radim Řezník končí své dlouholeté angažmá ve Viktorii Plzeň, západočeský celek už si za něj měl vyhlédnout náhradu na kraj obranné linie. Měl by se jí stát nadaný fotbalista, jenž letos zaznamenal velký progres.

Publikováno

dne

Radim Řezník končí své dlouholeté angažmá ve Viktorii Plzeň, západočeský celek už si za něj měl vyhlédnout náhradu na kraj obranné linie. Měl by se jí stát nadaný fotbalista, jenž letos zaznamenal velký progres.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Řezníkovi končí v Plzni smlouva a novou už nedostane. Bývalý hráč Baníku Ostrava, z nějž se stala v podstatě plzeňská legenda, se s Viktoriány rozloučí.

Nahradit jej v kádru Viktorie může Ahmad Ghali, 23letý krajní obránce či wingbek, který v letošním ročníku nejen diváckou scénu učaroval svými výkony v dresu libereckého Slovanu.

Není se tak čemu divit, že kolem něj začaly před nedávnem kroužit i oba věhlasné celky z hlavního města Sparta a Slavia Praha. Získat jej ale nakonec může Plzeň.

Zatímco zájem Sparty se Slavií byl spíše v teoretické rovině, Viktoria neváhá tohoto nigerijského fotbalistu co nevidět získat do svých služeb a udělat pro to maximum.

Ghali letos za Slovan odehrál 29 ligových duelů, v nichž zaznamenal 2 góly a 4 asistence. Trochu jej brzdí občasná nedisciplinovanost, nasbíral totiž 7 žlutých karet a 1 červenou.

Oproti sezoně 2022/2023 učinil Ghali letos obrovský progres, jeho výkony šly hodně nahoru a Nigerijec ukázal, jak velký se v něm skrývá potenciál.

Kolik by za něj Plzeň mohla zaplatit? Spekuluje se o 15 milionech korun, celková částka ovšem může být i mnohem vyšší. Liberec totiž rozhodně není v pozici, že by musel prodávat.

S novým majitelem Ondřejem Kaniou vzrostly ambice Severočechů, kteří budou v příští sezoně chtít dosáhnout umístění, které by jim zaručovalo účast v pohárové Evropě.

Zdroje: inFotbal, FC Viktoria Plzeň

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.