Spojte se s námi


Fortuna liga

Plzeň odcestovala na soustředění bez Basseyho! Klub chce ukončit jeho hostování

Jako poslední z elitní trojice odcestovala Viktoria Plzeň na herní soustředění. V kádru nechybí nové posily a mladí talenti, naopak chybí například Fortune Bassey, jehož budoucí angažmá je aktuálně v řešení.

Publikováno

dne

Jako poslední z elitní trojice odcestovala Viktoria Plzeň na herní soustředění. V kádru nechybí nové posily a mladí talenti, naopak chybí například Fortune Bassey, jehož budoucí angažmá je aktuálně v řešení.

Ve středu ráno odcestovala Viktoria Plzeň na herní soustředění do španělského Benidormu, kde sehraje tři přípravné zápasy na jarní část sezony 2022/23.

V kádru se nachází celkem pětadvacet fotbalistů, což je velký rozdíl oproti pražské Spartě, která jich vzala dokonce 30.

V týmu nechybí nové posily, tedy Matěj Vydra, Roman Květ, Adam Zadražil a Rafiu Durosinmi. S týmem navíc zůstávají i mladíci, kteří se pokusí zabojovat o místo v kádru.

Jedná se o Adama Kronuse, Adama Peška a Pavla Gaszczyka. Do Španělska naopak nezamířili zranění Jan Kliment, Mohamed Tijani a Radim Řezník.

„Jejich zranění v tuto chvíli znamená, že se ve Španělsku nebudou moci zapojit do tréninku. Nedává tedy smysl, aby s námi cestovali. Zůstávají v Plzni a budou zde plnit plán rekonvalescence,“ řekl pro klubový web Daniel Kolář.

Pro mnohé je překvapením i absence Fortune Basseyho. Jeho budoucnost se aktuálně řeší, Viktoria měla projevit zájem o ukončení nákladného hostování vzhledem k jeho výkonnosti.

Jak jsme již zmínili, Viktoria ve Španělsku sehraje tři zápasy. Prvně 13. ledna narazí na Heidenheim, o tři dny později na Ferencváros a 20. ledna sehraje generálku s Molde.

Kádr Viktorie na soustředění

Brankáři: Jindřich Staněk, Adam Zadražil, Marián Tvrdoň 

Obránci: Václav Jemelka, Milan Havel, Lukáš Hejda, Luděk Pernica, Libor Holík, Filip Kaša 

Záložníci: Václav Pilař, Jhon Mosquera, Lukáš Kalvach, Modou Ndiaye, Erik Jirka, Adam Vlkanova, Roman Květ, Pavel Bucha, Jan Sýkora, Jan Kopic, Pavel Gaszczyk, Adam Pešek

Útočníci: Tomáš Chorý, Matěj Vydra, Rafiu Durosinmi, Adam Kronus 

Zdroj: FC Viktoria Plzeň

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.