Reklama

Plzeň mění majitele! Tím se stává Adolf Šádek

Adolf Šádek se stává novým majitelem Viktorie Plzeň. Dosavadní majitel Tomáš Paclík v klubu končí z osobních důvodů. „Panu Paclíkovi bych chtěl za celý klub poděkovat a popřát mu jen to nejlepší v osobním životě,” řekl Šádek.

Zdroj: FC Viktoria Plzeň

Po jedenácti letech opouští klub pan Paclík. Novým majitelem se stává dosavadní generální manažer klubu Šádek.

„Jedenáct let jsme klub společně s Adolfem Šádkem budovali a byli jsme po celou dobu jeho řízení partnery. Při rozhodování o budoucnosti klubu byl tedy právě on pro mě jedinou variantou, která zaručuje kontinuitu,“ řekl k odchodu pan Paclík pro klubový web.

Za společného působení dokázali vyhrát pět titulů, díky tomu byla Viktoria nejúspěšnějším týmem český ligy posledního desetiletí.

„Klub je pro mě naprostou prioritou, mám k němu srdečný vztah a jeho budoucnost mi není lhostejná. Po zralé úvaze jsem se tedy rozhodl jej převzít,“ řekl Šádek.

Plzeň se v současné době nachází v přestavbě kádru, a tak není na pozicích, na kterých by chtěla být.

Kádrem ale rozhodně patří do špičky ligy a v příští sezoně plánuje boj o titul. Pan Šádek po převzetí klubu fanoušky uklidnil tím, že s převzetím klubu k žádné velké změně nedojde.

Zdroj: FC Viktoria Plzeň

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Mafian gauner hulvát sprosťák majitel Plzně to musí být slušní charakterní fanoušci nadšeni ☹

  2. Přál bych panu Šádkovi aby Viktorku Plzeň vedl tak, aby se všichni soupeři zase museli bát o své pozice. Příklad vysoce kvalitní manažerské práce je ve Slovanu Liberec prezentována majitelem p.ing.Ludvíkem Karlem! (Bez toho aby se někam cpal do medií) Vše co prošlo Libercem získalo na kvalitě jak hráčské,tak trenérské! Tak proč by to nemohlo být podobné i ve Viktorii Plzeň ?!

  3. Plzeň má výkonnostní zenit za sebou při současné síle Slávie vzestupu Sparty kvalitě Liberce už toho místa do Evropy moc nezbývá.Navíc se tam ,již nepohrnou ani sponzoři ani kvalitní na ligu nadstandartní hráči.O podpoře Berbra nemá cenu spekulovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nenápadné hvězdy! Koho sledovat na Euru?

Do začátku Eura zbývá měsíc. 11. června turnaj otevře utkání Turecka s Itálií, Češi se poprvé představí tři dny nato. Jaké hráče se vyplatí na evropském šampionátu sledovat, přestože se o nich tolik nemluví.

Není pro Adama Hložka čas na přestup? Sparta mu začíná být malá

Adam Hložek je, co se fotbalových schopností týče, nepochybně největší český talent od dob Tomáše Rosického. Ve Fortuna lize už kroutí třetí sezónu, je mu přitom stále teprve 18 let.

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?