Pirlo buduje v Juventusu zálohu budoucnosti, jak se mu hodí nová posila Weston McKennie?

Juventus dokončuje přestup Westona McKennieho ze Schalke. Oficiální představení nové posily se očekává v pátek. Jak ale zapadá do nového plánu Adrea Pirla? Vskutku geniálně, ovšem bude velmi mladá záloha splňovat vysoké nároky Juventusu už tuto sezonu?

bundesliga.com

V blízké budoucnosti by se měla záložní řada Juventusu skládat z Rodriga Bentancura, Arthura a právě Westona McKennieho. Tato trojice má neskutečný potenciál a pokud bude Andrea Pirlo dobrým trenérem, tak má Stará dáma na několik dlouhých let střed hřiště vyřešený.

Bentancur je všestranným hráčem, který prakticky nemá slabinu a dokáže ve vysokém tempu odběhat celý zápas. To stejné se dá říct o nové posile McKenniem, který je navíc skvělý ve vzduchu, horší už to však je po technické stránce.

Americký záložník by měl být ale z této trojice právě tím, kdo bude rozbíjet útočné výpady soupeřů, od milimetrových přihrávek tu budou jiní!

Konkrétně Arthur, vynikající technik, kterého nechala Barcelona dost nepochopitelně odejít. Zřejmě k tomu měla důvod a až budoucnost ukáže, zda udělala chybu či nikoliv.

Brazilský záložník je z této trojice nejstarší, když tento měsíc oslavil své 24. narozeniny. Právě on bude mít na starost rozehrávku a přesné pasy pro Ronalda s Dybalou.

Pokud si všichni tři sednou jak lidsky, tak i na hřišti, půjde o velmi silnou a perspektivní záložní řadu, která bude brzy dominovat jak v Serii A, tak v evropských pohárech.

Zdroj: Juventus

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

MS v Bělorusku se určitě neuskuteční. Zatím se hledají jiné varianty

Světový šampionát se kvůli neklidné situaci v Bělorusku s jistotou konat nebude. IIHF se teď snaží najít nové řešení, jak situaci zvládnout. Ve hře je řada dalších států.

Fanoušci Arsenalu mohou začít slavit! Přestupová hádanka jménem Özil je vyřešená

Bývalý německý reprezentant Mesut Özil konečně mění působiště, když míří do tureckého Fenerbahce. To určitě uvítají jak fanoušci, tak klubová kasa, kterou několik let ždímal.

Případ Kuchta: Zahodil dvě obrovské šance, ale nakonec je proměnil. Našla Slavia konečně svého útočníka č.1?

Před sezónou nikdo příliš nechápal, proč si Slavia stahuje Jana Kuchtu zpět do Edenu. V útoku měla Musu, Tecla a Júsufa, na co tedy další útočník? Jindřich Trpišovský ale znovu ukázal, že ví, co dělá.