Spojte se s námi


Fotbal

Pět nejlepších hráčů Wolverhamptonu z uplynulé sezóny

Publikováno

dne

Wolverhampton se po výhře nad Olympiakosem dostal do čtvrtfinále Evropské ligy, kde ho čeká Sevilla a v lize skončil sedmý. Dá se tedy hovořit o další povedené sezóně. Kteří hráči Wolves táhli skrz tento ročník nejvíce?

zdroj: ruik.cz

První hvězdou sezóny byl Raúl Jimenez. Nikdo se skrz všechny soutěže nepodílel na více gólech, jen de Bruyne je na stejném čísle (37). Nyní se o mexického hroťáka zajímá Juventus, Wolves si ale zajisté řeknou o tučný balík.

Pochválit musíme i Adamu Traorého. Extrémně silný a rychlý křídelník dal v lize 4 góly a na 7 nahrál, v Evropské lize přidal doposud dvě branky a tři asistence. I o něj se zajímají velkokluby, tak uvidíme jak se rozhodne.

Ruben Neves je již dlouholetou oporou Wolves. V aktuálním ročníku se může pyšnit ligovou bilancí 2+2, další dva góly dal v Evropské lize. Skvělý driblink, nahrávky a především střela z dálky.

Stejně jako loni patřil i letos k tahounům Ir Matt Doherty. Pravý obránce s kvalitami jak směrem dopředu, tak dozadu, stihl v lize 4 góly a stejný počet asistencí. I v pohárech se může chlubit parádní bilancí 3+1. Je jen otázka času, kdy po něm sáhne větší klub. V případě odchodu Bellerína by mohl jít třeba do Arsenalu.

Závěrem Diogo Jota. Portugalský křídelník se v lize podílel na osmi gólech, je ale oporou i v Evropské lize, kde má v součtu s kvalifikací excelentní bilanci 9+5. V případě odchodu Jimeneze s Adamou bude stát zodpovědnosti na něm.

Zdroj: Transfermarkt.de

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.