Spojte se s námi


Fotbal

Pět nejlepších hráčů Leicesteru z uplynulé sezóny

Publikováno

dne

Leicester ukončil sezónu mimo pozice zaručující Ligu mistrů, to ale neznamená, že to byla pro Lišky špatná sezóna. Nebýt špatné formy po obnovení sezóny, mohl Leicester být klidně i druhý. Kteří hráči táhli celek trenéra Rodgerse? 

Zdroj: twitter.com/LCFC

Jasně nejlepším a nejdůležitějším hráčem Lišek byl Jamie Vardy. Zkušený anglický útočník se stal nejlepším střelcem ligy, celkem zaznamenal 23 gólů a 5 asistencí. Ve 33 letech nadále nepostradatelný.

Výborně si vedl i ofenzivní záložník James Maddison. Objev sezóny 2018/19 ve svých výkonech pokračoval i v nové sezóně, bilance 9+3 skrz všechny soutěže mluví za vše. Oslovují ho velkokluby, on zatím zůstává.

Opomenout nesmíme ani druhého člena prostřední linie Wilfrieda Ndidiho. Nigerijský štít byl v Premier League dost možná nejlepší na své pozici. Skvělá poziční hra, přesné zákroky a mrštnost, k tomu dva góly a asistence.

Přesouváme se do obrany, kde číhá Caglar Syoncu. Turecký obránce prožil v podstatě výbornou sezónu, po obnovení sezóny šel sice výkonnostně dolů, to ale nic nemění na tom, že patřil k nejlepším v lize. K pátému místu pomohl jedním gólem a asistencí.

Závěrem Ricardo Pereira. Nečekaně prožil z portugalské trojice Cancelo-Semedo-Pereira nejpovedenější ročník právě on. Rychlý, mrštný, se skvělým tahem na bránu. Zapracoval i na defenzivě, která ho v minulosti trápila. Skrz všechny soutěže se podílel na 7 gólech.

Zdroj: transfermarkt.de

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.