Spojte se s námi

Serie A

Pescara vs Palermo Preview & Prediction

Publikováno

dne

Pescara přivítá v souboji dvou nejhorších týmů letošní Serie A Palermo, které se v posledních zápasech dostalo do dobré formy, bohužel jsou již bez jakékoliv šance na záchranu. Palermo má velmi dobré poslední ligové zápasy, jelikož i minulý rok se zachránili díky skvělé sérii, kdy se jim podařilo vyhrát 3 z posledních 4 ligových zápasů, ovšem letos nedokázali v průběhu sezóny posbírat dostatečný počet bodů, aby mohli zopakovat stejné číslo.

Aktuálně ztrácejí 9 bodů na 17. Empoli a tak bude pondělní dohrávka soubojem o čest. A o tu by měli hráči Pescary pořádně zabojovat, jelikož v celé sezóně dokázali porazit pouze Janov, který rozstříleli 5-0 (nepočítám kontumační výhru se Sassuolem), tento zápas byl prvním ligovým utkáním nového trenéra Zdeňka Zemana, který do týmu přišel v únoru před tímto zápasem, ovšem od té doby se Pescara vrátila do starých kolejí.

V pondělí na hřiště navíc nevyběhne ani jejich druhý nejlepší střelec Ahmad Benali, který sedí kvůli kartám. Zatímco trenér Diego Bortoluzzi, jenž přišel do týmu nedávno bude mít k dispozici většinu klíčových hráčů. Příchod tohoto 50letého Itala znamenal pro Palermo hodně a pod jeho vedením získal tým 8 bodů z 15 možných. Byl to tak skvělý tah od vedení Palerma, který ovšem přišel příliš pozdě. Na druhou stranu pokud Diego Bortoluzzi zůstane i po sezóně, je to určitě dobrá zpráva pro celé Palermo, které se bude příští rok snažit vrátit zpět mezi elitu a Bortoluzzi by mohl být tím pravým, kdo je k tomuto cíli dovede.

STATISTIKY

  • Pescara prohrála 9 z posledních 11 ligových zápasů.
  • Pescara vstřelila pouze 2 góly v posledních 5 ligových zápasech.
  • Palermo vyhrálo 2 z posledních 3 vzájemných duelů.
  • Palermo inkasovalo pouze jednou z penalty v posledních 3 ligových zápasech.
Reklama

Oblíbené