Spojte se s námi


Fotbal

Pep Guardiola si vyhlédl hvězdu Tottenhamu. Co na to Mourinho?

Publikováno

dne

Přestupy jsou v plném proudu a zejména v Anglii zdá se být velmi živo. Lodivod Manchesteru City si vyhlédl další vysněnou posilu a nemusí pro ni chodit zrovna daleko. Uloví do svého týmu hvězdného záložníka z Tottenhamu?

pep guardiola zdroj wba.co.uk
Zdroj: wba.co.uk

Vysněným hráčem není nikdo jiný než Harry Winks. Budoucnost tohoto 24-letého záložníka je pod trenérem José Mourinhem nejistá. Navíc do klubu přišel Pierre-Emile Hojbjerg ze Southamptonu, což pro Winkse bude v případě setrvání u kohoutů, veliká konkurence.

Právě Mourinho je známý tím, že se nebojí udělat rázný řez sestavou, jen aby dosáhl co nejlepších výsledků pro klub. Tento způsob by mohl znamenat odchod právě pro Harryho Winkse.

Odchovanec akademie Tottenhamu je sice považován za cenného hráče s velkým potenciálem, ale sám José Mourinho potvrdil, že pokud přijde nabídka přesahující 40 milionů liber, budou ochotni hráče prodat.

Winks je považován za záložníka ve španělském stylu, což upoutalo pozornost právě Pepa Guardioly. Ten potvrdil, že hráče sleduje a vidí v něm rozený talent, který by mohl pomoct právě jeho Manchesteru City.

Použitý zdroj: thesun.com

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.