Spojte se s námi


Fortuna liga

Pavel Vrba ve Zlíně končí! Zlom mu dle očekávání srazila ostudná porážka s Mladou Boleslaví

Spasitel Pavel Vrba nakonec nedošel na lavičce Zlína ani do zimní přestávky, když se ho vedení klubu rozhodlo po ostudné porážce s Mladou Boleslaví vyhodit. Tým zatím povedou asistenti Vít Vrtělka a Petr Jiráček.

Publikováno

dne

Spasitel Pavel Vrba nakonec nedošel na lavičce Zlína ani do zimní přestávky, když se ho vedení klubu rozhodlo po ostudné porážce s Mladou Boleslaví vyhodit. Tým zatím povedou asistenti Vít Vrtělka a Petr Jiráček.

Zlín je po sobotním zápase, ve kterém dostal od Středočechů 9 gólů, i když vedl ještě ve 48. minutě 3:1, bez trenéra a zatím ho povede dvojice asistentů.

Svěřenci zkušeného kouče se během pár minut sesypali a zápas s Mladou Boleslaví skončil 5:9. To už vedení nedokázalo překousnout a tento krok se po víkendové senzaci očekával.

„Trenér Pavel Vrba ve Zlíně končí. Rozhodlo o tom klubové představenstvo na svém mimořádném pondělním zasedání. Složení nového realizačního týmu bude oznámeno v následujících dnech,“ informoval zlínský klub veřejnost na svých sociálních sítích.

Zlín se nyní bude muset rychle poohlédnout po náhradě, která by mohla dokázat klub pozvednout. Se 6 body je totiž jasně poslední, přičemž na desáté Teplice mu schází pouze 7 bodů. Situace tedy není po 12 odehraných kolech beznadějná.

Do samotné zimní přestávky zbývá ještě 7 kol, během nichž se dá ještě hodně změnit. O víkendu se přitom Zlín střetne se Sigmou Olomouc. Do již zmíněné pauzy ovšem ještě čeká nového kouče kromě jiného také souboj s pražskými S.

Na lavičce Zlína tak Vrba odkoučoval 35 zápasů, během nichž si připsal pouze 9 výher a hned 15 remíz. Na zápas získal 1.09 bodu, což rozhodně není to, co od něj fanoušci očekávali.

Ve Zlíně však vydržel „mnohem“ déle než v Ostravě. S Baníkem se totiž loučil již po 12 zápasech, ve kterých zvítězil pouze třikrát, shodou okolností to bylo jednou proti Zlínu.

Zdroj: Fortuna liga, Twitter

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.