Spojte se s námi


Fotbal

Paul Pogba reaguje na fake news o jeho údajném konci v reprezentaci Francie

Deník The Sun dnes vydal článek o tom, jak Paul Pogba ukončuje reprezentační kariéru kvůli prohlášení prezidenta Emmanuela Macrona. Podle britského bulvárního deníku za konec záložníka Manchesteru United mohlo prohlášení prezidenta na adresu islámského terorismu.

Publikováno

dne

Deník The Sun dnes vydal článek o tom, jak Paul Pogba ukončuje reprezentační kariéru kvůli prohlášení prezidenta Emmanuela Macrona. Podle britského bulvárního deníku za konec záložníka Manchesteru United mohlo prohlášení prezidenta na adresu islámského terorismu. Pogba totiž sám islám vyznává a proto se měl rozloučit s reprezentací Francie. Ovšem tento příběh je celý smyšlený!

Pogba ovšem na celou situaci rychle zareagoval a je opravdu naštvaný. K celé situaci se vyjádřil na svém Instagramu. K příspěvku napsal obrovskými červenými písmeny „Nepřijatelné FAKENEWS“.

Pod příspěvkem na Instagramu 27letý středopolař neskrýval své rozhořčení. „Jsem zděšený, naštvaný, šokovaný a frustrovaný, že mě některé mediální zdroje používají k vytváření FAKENEWS. Jsem proti jakémukoliv násilí a teroru.“

Pogba nyní sice vypadl ze základní sestavy Manchesteru United, ale pro francouzskou reprezentaci je nesmírně důležitým a stabilním hráčem.

V dresu Les Bleus má odehráno 72 zápasů, ve kterých vsítil 10 gólů. Jedna z branek přišla dokonce ve finále mistrovství světa v roce 2018 při výhře Francie nad Chorvatskem 4:2.

Opět se ukazuje, že mediální dezinformace nejsou vždy a pouze jen z východu, jak nám je neustále předkládáno, ale vytvářejí se i na Západě.

Zdroj: Twitter, Instagram, The Sun

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.