Spojte se s námi


Chance Liga

Patrik Hrošovský je oficiálně na odchodu z Plzně, jeho kroky povedou do Belgie

Publikováno

dne

Slovenský fotbalový reprezentant Patrik Hrošovský je oficiálně na odchodu, a přesune se tak z Viktorie Plzeň do Racingu Genk. Podle belgických médií je už v Genku, kde absolvuje zdravotní prohlídku. Plzeň však opustí až po kvalifikaci do evropských pohárů.

Podle belgického tisku Patrik Hrošovský s manželkou v sobotu přiletěli do Bruselu, v neděli se přesunuli do Genku a v pondělí hráč podstoupil zdravotní testy. Dohoda mezi kluby je už hotová a přestup by měl Viktorii přinést částku cca 6 milionů euro.

Sedmadvacetiletý záložník působí v Plzni deset let. „Patrikovi jsme odchod slíbili už třikrát a vždy jsme ho nakonec zlomili, aby u nás zůstal. A on to vzal a hrál výborně. Na galavečeru ligového svazu vedle mě posadil svou manželku a byli na mě dva. Vycítil jsem, že mají o změnu velký zájem,“ vysvětlil pro portál idnes.cz generální ředitel Viktorie Adolfa Šádek.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.