Spojte se s námi


Fotbal

Partizan si přivezl do domácí odvety proti Buducnosti dvoubrankové vedení

Publikováno

dne

Partizan Bělehrad si jde velmi tvrdě za svým cílem a v prvním zápase dokázali porazit Buducnost 2-0. Výsledek není sám o sobě nikterak hrozný pro černohorský tým, ovšem zápasová fakta už ano.

Držení míče bylo v poměru 60 ku 40 pro Partizan, ale hlavní faktor byly střely. Hráči trenéra Miroslava Djukice povolili Buducnosti v prvním zápase pouze jednu střelu mimo bránu.

Partizan tak jede do Černé Hory s velmi dobrým výsledkem, který už zbývá jen a pouze potvrdit. Ovšem i tak věřím, že nenechají nic náhodě a Buducnost budou tlačit hned od první minuty zápasu.

STATISTIKY

  • Pouze Mladost a CSKA Moskva dokázaly porazit Partizan od 19. listopadu 2016.
  • Partizan nedostal v posledních 2 zápasech ani jeden gól.
  • Buducnost prohrála 6 z posledních 9 zápasů.

PREDICTION

Postup Partizanu Bělehrad je více méně 100%, přeci jenom prohráli za posledních 10 měsíců tolikrát, co Buducnost za posledních 5 zápasů.

Kurz na výhru Partizanu se pohybuje okolo 1.57 a vzhledem k tomu, že Partizan nemá ve zvyku dohrávat zápasy na remízu, tak očekávám jejich další výhru.

I statistika nám to potvrzuje, jelikož Partizan remizoval v posledních 23 zápasech pouze jednou. Na druhou stranu vyhrát už nepotřebují a to výrazně snižuje šanci na jejich výhru.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.