Spojte se s námi


Fotbal

Parádní góly padají i ve FNL! Takto se trefil Štěpán Langer z rezervy Sigmy Olomouc

I druhá nejvyšší ligová soutěž umí nabídnout své kouzlo. V posledním klání mezi olomouckou rezervou a MFK Chrudimí byly na programu střelecké hody zpestřené o výstavní trefu záložníka Štěpána Langera!

Publikováno

dne

I druhá nejvyšší ligová soutěž umí nabídnout své kouzlo. V posledním klání mezi olomouckou rezervou a MFK Chrudimí byly na programu střelecké hody zpestřené o výstavní trefu záložníka Štěpána Langera!

V deštivých kulisách přivítal Andrův stadion v neděli domácí Sigmu Olomouc B a hosty z Chrudimi v rámci 15. kola Fortuna:Národní ligy. Jednalo se o čistý střet týmů z prostředního sektoru tabulky.

Na rezervu hanáckého celku si udělalo čas pouze necelých 150 diváků a jak je v Olomouci bohužel zvykem, atmosféra příliš ohlušující nebyla.

Přitom se v konečné konstelaci jednalo o skvělé utkání ozdobené hned 6 brankami. První půle přinesla úspěšně zahraný pokutový kop z kopačky střelce Davida Hufa. Hosté se ale dlouze radovat nemohli.

Ve 44. minutě si totiž po nástřelu Mosese Emmanuela srazil míč do vlastní sítě stoper Míka. Na herní povzbuzení navíc ve druhém poločase navázal domácí Štěpán Langer.

Olomoucký záložník si našel míč na hranici vápna a poslal krásný technický obstřel na bránu gólmana Flodera. Ten tak následně mohl jen bezmocně lovit míč ze své sítě.

23letý středopolař se trefil poprvé od 7. října v duelu s Táborskem. Langer si kromě ročního hostování v Prostějově píše svůj fotbalový příběh od útlých dětských let právě v modrém olomouckém dresu.

Ze strany Hanáků to byla poslední gólová radost, herní režii totiž pouhých 5 minut po oné trefě převzala opět Chrudim.

3 trefy do svatyně brankáře Stoppena byly konečným hřebíčkem do olomoucké rakve a klání tak skončilo výsledkem 2:4. Západočeši si tak připsali druhé vítězství v řadě.

V rámci 16. kola FNL přivítají svěřenci kouče Krondaka na domácí půdě Vlašim, rezerva Sigmy vyjede na horkou půdu donedávna prvoligové Zbrojovky Brno.

Zdroj: Twitter/X, Fortuna:Národní liga

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.