Spojte se s námi


La Liga

Ožije stagnující Athletic Bilbao po reprezentační pauze v zápase se Sevillou

Publikováno

dne

Athletic Bilbao má za sebou velmi špatné výsledky a reprezentační pauza jim tak jistě přišla vhod, ovšem na San Mamés zavítá Sevilla, která si bude chtít odvést všechny tři body.

Hráči nového trenéra Cuca Zigandy odstartovali poměrně dobře a získali 7 bodů z 9 možných, ovšem věřím, že proti Getafe, Eibaru a Gironě čekali spíše 100% úspěšnost. Ovšem poté přišla série těch těžších zápasů a prohráli 3 z následujících 4 ligových zápasů.

Ani nyní to rozhodně nebudou mít jednoduché, Sevilla hraje skvěle a se 16 body je druhá v tabulce. Letos dokázali hráči trenéra Eduarda Berizza vyhrát všechny ligové zápasy, s výjimkou remízy s Espanyolem a porážky s Atléticem Madrid.

O Seville se rozhodně nedá říct, že by své soupeře gólově drtila, v 7 ligových zápasech vstřelili pouze 9 gólů a 16 bodů, které tak doposud získali určitě zaslouží obdiv. To vše je samozřejmě možné kvůli skvělé obraně, kterou se Sevilla prezentuje. Pouze Barcelona (2) inkasovala méně gólů, než Sevilla (3).

Oba trenéři se budou muset obejít bez několika zraněných hráčů. Na straně domácích se nepředstaví jeden z tahounů v letošní sezóně Iker Muniain. Sevilla zase nevyužije služeb Daniela Carrica a Nica Pareja.

Forma jednoznačně hovoří ve prospěch Sevilly, ovšem pokud se podíváme na vzájemné zápasy, tak je tomu přesně naopak. Athletic Bilbao vyhrál 3 z posledních 4 vzájemných duelů a také porazil Sevillu v 7 z posledních 8 domácích zápasů. A i nyní, alespoň tedy dle sázkových kanceláří budou favorité tohoto zápasu.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.