Spojte se s námi


Chance Liga

Ousou odchází na půlroční hostování, může nastoupit proti Spartě i Slavii

Aiham Ousou se z prvního stopera propadl až na čtvrtého až pátého a není tak divu, že se svým herním vytížení není spokojený. Stoper Slavie tak odchází na hostování do Häckenu odkud do Edenu přišel.

Publikováno

dne

Aiham Ousou se z prvního stopera propadl až na čtvrtého až pátého a není tak divu, že se svým herním vytížení není spokojený. Stoper Slavie tak odchází na hostování do Häckenu odkud do Edenu přišel.

Ousou přicházel před dvěma lety jako investice do budoucna. Jenže velké trable v obranných řadách Slavie jej poslaly do hry prakticky ihned. Po aklimatizační době se s tím srovnal a předváděl docela solidní výkony.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

V jednu chvíli byl stoperem číslo jedna, dostal se do dobré formy a dokonce se mluvilo o jeho možném přestupu do zahraničí. Jenže na jaře přišel pokles formy korunovaný vlastňákem v derby, který se mu sice nedá moc vyčítat, ale k dobru mu to určitě nepřidalo.

Od léta se snažil zabojovat zpět o místo v sestavě, jenže v obranné trojici dostal přednost navrátilec z hostování Tomáš Vlček. A přes Igoha Ogbua s Tomášem Holešem se dostat nedokázal.

Ousou nedostával ani moc šancí při rotaci, zahrál si jen v Mladé Boleslavi a proti Dnipru, když byl vyloučený Ogbu, to bylo vše. Od té doby už nedostal ani minutu, s Jabloncem a proti Zoryji už dokonce nebyl ani v nominaci.

A má to jasný důvod. Švédský stoper totiž odchází na hostování, aby získal více herní praxe, kterou ve 23 letech potřebuje jako sůl.

Na půlroční hostování tak míří do švédského Häckenu, odkud do Slavie přicházel. A velice brzy by se mohl do Prahy podívat zpět, jelikož Häcken je ve čtvrtém koši základní skupiny Evropské ligy, Slavia ve druhém a Sparta ve třetím, mohl by si tak na podzim zahrát proti pražským „S“.

V české lize za dva roky stihl 45 utkání a dvakrát se gólově prosadil. Se Slavií se radoval v uplynulé sezoně ze zisku MOL Cupu. V sešívaném dresu zapsal 22 startů v Evropské konferenční lize.

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.