Reklama

Ostuda fanoušků! Angličané se lynčovali na stadionu, mezi nimi byly i děti

Naprosto odporné chování předvedli příznivci Anglie před prohraném finále mistrovství Evropy s Itálií. Někteří se snažili dostat na stadion nelegálně, někteří je v tom podporovali a dalším se to nelíbilo. Tímto vznikla ošklivá šarvátka.

Kolébka fotbalu se v posledních týdnech nechová tak, jak by mnozí ještě před pár měsíci čekali. Fanoušci Albionu hledají chyby u jiných a u sebe je nevidí.

Bučení při hymnách, arogance na sociálních sítích či novinách, svícení laserem do očí Kaspera Schmeichela, případně neskutečný nepořádek na náměstích po vstřelené brance.

To však není vše, nyní se skupina jejich příznivců lynčovala před zápasem kvůli tomu, že se někteří pokoušeli dostat nelegálně na stadion, přičemž někteří je v tom podporovali a druzí naopak.

Skupina Angličanů mlátila všechny, co šli okolo, včetně svých, italských či neutrálních fanoušků.

Každý, kdo šel okolo, zkrátka nesměl projít, nehledě na to, zda mezi fanoušky byly i děti.

Pokud UEFA nedá za toto chování mastnou pokutu, bude už navýsost jasné, že všichni jsme si rovni, někteří však více.

Zdroj: Kyle Glen

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. pokutu ? Kolik ? 5.000,- Euro ?
  Jediný koho UEFA poslední dobou vosolila byl Kúdela a Maďaři.
  Na anglány si netroufnou, sráči z vedení UEFy. Tam by byl lynč na místě.

 2. Pane Pastva, já vám dám zdarma tip. Zkuste se zachovat jako novinář a přes tiskové oddělení UEFA nám získejte vyjádření proč tresty pro Maďary a Angličany jsou tak rozdílné… Rovnou můžete zasondovat jaké tresty může Anglie dostat za včerejší nezvládnuté pořadatelství…

  • Super příspěvěk.Ta investigace a povýšení novinařiny na jinou, v dnešní době standardní úroven mě tu chybí.
   Něco okomentovat dokáže každej.A tady to je bohužel takhle ve velké míře.Ale ne jen tady.

 3. uefa by měla penaltový roztřel eliminovat, jelikož se jednalo o hrubou diškriminácii ze strany italského brankaže. Ten rasista pustil penalty bílím engličanům, ale schválně a úmyslně chytil kopy hodným negerským fotbalistů z Afriky. Čímž se dopustil jejich diskriminace a porušil tim jejich lidská práva a principy demokracie. Měl by být doživotně diskvalifikovám. My vás bělouši naučíme ctít naši miliardovou menšinu.

  • Od teď se bude klečet před každým zápasem za neproměněné Anglické penalty v Londýně jednou minoritou.

  • Je vidět, že nebudete neostřejší tužka v penálu !! Na vonjě jsem byl u zvláštního praporu a přičichl jsem velice zdatně a silně k musadu. Ubránil bych se !! V džimu jsem měl přezdívku delegát, protože všechny ostatní které by plně vystihnuly míru mojí bojové připravenosti jsou svým smyslem příliš malé a nepostatné nato aby vystihly míru mojí bojové schopnosti. To je to, oč tu je řeč a ani půl tuctu tisíc antimývalů na tom nic nezmění.

 4. Tohle si dovolí možná tak v té jejich slavné Anglii až zas poletí mimo ostrovy, třeba do Ruska nebo podobné zemi, tak tam akorát tak dostanou přes držku a budou zase brečet chudinky.

 5. Dokud se nebude tvrdě trestat a pokutovat nesportovní chování – bučení, násilí, rasismus i sundávání medailí, tak se nic nezmění. Mastné pokuty a nevpuštění anglických buranů na zápasy.

 6. Pan “novinář” a autor článku by si měl umět ověřit informace než vypustí ven podobný článek, na videu byla situace, kdy se na stadion snažili vtrhnout lidé bez vstupenky.

  • Mám také takový pocit. V dnešní době jsou články na internetu fakt jen novinářské kachny.

 7. Tak z toho je mi zle. Narod Churchilla, Beatles…kolebka fotbalu, z nehoz prisly vyrazy gentlemen a fairplay se chova takhle…kopat do cloveka leziciho na zemi, to umi jen ten nejhorsi odpad. Pokud se fanousci zeme,ktera je kolebkou demokracie chovaji jako lobotomicka prasata, jima me cira hruza.

  • Ono to s tou kolébkou fotbalu taky není tak docela pravda.Hra hodně podobná fotbalu se v Itálii hrála už ve středověku.Angličani jen sjednotili pravidla,rozměry hřiště a počet hráčů.

 8. romě rodičů nikdo nikdy nikde nenutil ZPĚVÁKY SPORTOVCE a HERCE aby sportovali zpívali hráli-jako daňový poplatník živnostník a minoritní občan protestuji proti tomu aby z peněz daňových poplatníků byli dotováni sportovci herci zpěváci provoz jejich divadel koncertů a stadionů a jenom neschopné politické loutky zejména fašisti v roce 1936 si přivlastnili sport, filmový průmysl a VIP herce a stejně režim bolševický..si přivlastnili a dotovali jako svoji osobní reklamu ale mně daňového poplatníka živnostníka nereprezentují jejich reklamu jsem si svobodně nevybral nepřál a nechci..SPORT ZPĚV HERECTVÍ je jenom jejich čistě soukromá osobní aktivita profese od které očekávají lukrativní výdělky a příjmy…jedná se o soukromníky nikoliv státní zaměstnance a je zrůdnost jakéhokoliv státu dotovat jejich aktivity z peněz daňových poplatníků jako to dělali komunisti a fašisti.
  Dnešní anaboliky úplatky a ovlivňováním výsledků zejména kolektivních sportů je špínou prolezlý SPORT a je ještě větší špína než politika a dnešní pokleslý zábavný seriálový dekadentní průmysl podporovaný politickými loutkami z našich daní je protispolečenská činnost a rasistická selekce soukromého podnikání….jedněm soukromníkům dotace ano druhým dotace žádné ….a dotacemi si stát z těchto lidí dělá státní zaměstnance…když dotovat sport herce zpěváky, tak proč né instalatéry, pokrývače, pekaře prodejce zboží a další soukromníky a živnostníky !!!
  …prohlédněte si perfektní divadla špičkové sportovní stadiony fotbalové hokejové tenis cirkusy-spousta reklam světel spousta sponzorů..Vodafon, 02, Skanska, Metrostav, Škoda, Kaufland, Coca cola a další vč státních DOTACÍ co sypou peníze do tohoto pomíjivého zábavného chvilkového opojení malé části agresivitou zlobou a netolerancí nabitých fanoušků čítajících mizivé promile obyvatel ČR
  …a pak zavítáte v Praze 4 Krči do Thomayerovi nemocnice nebo na Vinohradech či Na Bulovce a prakticky v každé nemocnici s hrůzou vidíte jak se budovy nemocnice rozpadají před vašima očima po 32letém kapitalistickém sametovém hospodaření
  …a nikde na budovách nemocnice není reklama sponzorů Vodafon,O2, Skanska, Metrostav, Škoda, Coca cola, Škoda, ČEZ Kaufland a další a další co sypou peníze do zábavy
  a pak zjistíte že špičkový vědec či lékař a nejen na evropské ale i světové úrovni co operuje v ČR lidem srdce mozek ledviny zachraňuje nemocné a pomáhá rodit děti má měsíční příjem proti zábavném fotbalistovi tenistovi hokejistovi golfistovi cyklistovi tenistovi…má příjem o 100 000% nížší než tito sportovní nevýrobní šašci produkující pouze pouze pouze zábavu a předvádějící se pro mizivý počet fandících násilím nabitých pomatených fanoušků a české blbé ovce jim fandí fandí a fandí
  ….a zemře li vědecký pracovník Akademie věd ČR nebo špičkový lékař chirurg…tak po něm neštěkne žádný mediální šašek….ale když zemře herec zpěvák sportovec….tak o tom média píší a píší a píší a natáčejí spoty celé týdny…a to se nestydí dávat v TV reklamu s hereckými loutkami jak fandí hokeji z přepychového VIP salonku plného jídel a alkoholického pití…a lékař po 8 hodinové operaci si tak akorát zaleze do lékařského pokoje 4x3m2 a uvaří si kafe
  jakékoliv zprávy a informace o existenci zejména soudružského kolektivního agresivního sportu ve mě budí stejnou agresivitu jako mají ti jejich fanoušci co ničí na veřejnosti majetek druhých a které za peníze daňových poplatníků musí umravňovat policie ČR
  ….nesouhlasím se selektivními státními dotacemi jenom některým vyvoleným nic hmotného (pouhou chvilkovou zábavu) nevytvářejícím soukromníkům nesouhlasím s dotacemi z mých státu odevzdaných daní a 21%DPH….nesouhlasím s dotacemi sportovcům hercům zpěvákům neziskovým neprůhledným organizacím církvím a řepkovým hlodavcovým nebo suchem trpícím zemědělcům nebo těm co vlci potrhají ovce a kteří svoje produkty ani v ČR neprodávají…jsou to sokromé organizace nikoliv státní zaměstnanci a když jedněm tak také I druhým !!!!..o nové nemocnici ve Zlíně vedou politici sáhodlouhé diskuse, ale stadion v Hradci schválí a zaplatí z daní bez zábran…a proč nepostaví obchodníkovi obchod, pekařovi pekárnu….proč si to musí zaplatit každý živnostník ze svého a né z daní…sport je bolševicko komunistický státem dotovaný zábavní průmysl..proč si každý sportovec neplatí vodné stočné, ohřev teplé vody, topení, elektřinu, údržbáře na stadionech, odvoz odpadků a další služby…proč to platí daňový poplatník ???!!!

  • Takový nesmysl o dotování sportu jsem už dlouho nečetl a to už jsem to slyšel a četl za léta v prostředí amatérského sportu od různých lídí hodně.
   Poukazovat na platy sportovců je hodně nefér. Vše se odvíjí od ekonomických podmínek klubu, kvality hráče apod. Navíc v ČR většina vrcholových soutěží není ani profesionální a hráči či hráčky si kvůli účasti na šampionátech musí brát dovolenou a doufat, že ji zaměstnavatel nezruší. A co se týká tenisu bych Vám doporučil přečíst následující článek, ať nepíšete bludy. https://www.bezfrazi.cz/pribehy/tereza-martincova/pristi-zapas

   • Je vidět že jsi moc rozumu nepobral a víš kulový o vrcholovém sportu.Je pravda že cca 10% sportovců a to hlavně kolektivních sportů jsou amatéři ale to je vše.Ostatní je luxusně přeplácená pakáž sponzorama či státem(armáda)

 9. Anglie, potažmo hrdý Albion, byl vždy brán jako vzor sportovní cti a fair play. Vyzdvihnout světlé okamžiky poraženého soupeře je pak ke cti hráčů. Ovšem co se stalo s anglickou hrou a fandy? To nejde přirovnat ani k žádné rozvojové zemi. Je to zklamání, znechucení, marast !

 10. Pro toho dlouhopisalka, mně zase štve podporovat Buresuv dotační miliardový byznys, ale asi s tím nic nenadelam.

 11. Jo aha, tohle je ta vyspělá západní civilizace, nerasistická, civilizovaná, která by nám měla být vzorem? Něco tak ubohého, ostudného……..je mi z nich zle.

 12. Anglani jenom zavzpomínali na Brusel 1985 v duchu svých nejlepších tradic. UEFA je potrestá jedním zápasem bez diváků a nějakou pokutkou a vše bude v nejlepším pořádku. Chudáci to nezvládli s tou legrační pořadatelskou službou, takové vymoženosti jako policejní těžkooděnce nemají, jednoznačně polehčující okolnost! Stát se tohle ve východní Evropě, např. rasistickému Maďarsku, tak je vyloučí z další kvalifikace a turnaje EURO, na otroky z východu je třeba přísnost, proto mají jiný sazebník.

 13. Zajímalo by mě, komu půjde ta pokuta do kapsy.. jestli těm obětem, nebo papalášům z vedení jako odměny

 14. Po tomto roce Kudelou počínaje a EURO konče se mi definitivně fotbal znechutil. To co se děje ve fotbale je hnus, odporné aféry.
  Korupce, prospěchářství, politické čachry, nespravedlnost.
  Raději se budu koukat na šachy nebo stolní fotbal.

  • Na šachy pozor! Tuhle jeden šachista dlouho přemýšlel, soupeř začal klimbat, klesla mu hlava a vypíchnul si oko o bílou věž. Od té doby musí mít pásku přes oko a palcát… (Mládek)

  • Stanislav. Na ten fotbal se taky nedá koukat. Od roku 1962 co jsme v rozhlase poslouchali MS v Chile a od roku 1964 se na ME dívali v televizi tak jsem poprvé vynechal finále a na zápasy jsem přepnul jak hrají.

  • Kúdela brutálně přestřelil stejně jako každej, kdo se ho ve své zaslepenosti snažil, snaží, nebo bude snažit obhajovat. A klidně se vsadím, že toho bude až do své smrti maximálně litovat. To je tak, když se hloupý člověk bez intelektuálního potenciálu pouští do čehokoliv jiného, než do mlácení hlavou, nebo nohama do míče. Trest pro něj naprosto odpovídající a jen stejně tupej člověk jako on jej může hájit, nebo omlouvat. Mohl hrát na zřejmě jediným Euru, místo toho hnil někde ve vidlákově. A já jen dodám, dobře mu tak. Je to varování pro dfalší slávistické vychcánky, co jsou z naší ligy zvyklí na nedotknutelnost, vciz třeba Bořil, ale i mnoho dalších. Třeba se jim rozsvítí, anebo taky ne.

 15. Pokud to Angláni myslí s bojem proti nenávisti vážně měli by všechny mlátičky ze stadionu identifikovat a tvrdě potrestat.

 16. Ruik klasicky největší žumpa 😀 pouští fake news, aniž by si cokoliv racil ověřit. Na videu lyncuji maximálně lidi, co vtrhli na stadion bez vstupenky. Odpadní server.

 17. Článek typický pro Ruik, nebo bych snad měl říci spřátelený Ruik s http://www.slavia.cz? Žádné relevantní informace jen hra na tu nejhorší lidskou strunu, zasévání jedu a nenávisti dohady, konstrukce, fabulace. No typická ruikovská “novinařina” jak jí tu předvádíte léta.
  To, co Ruik předvádí, namá s novinařinou nic společného, svou reputací se spíš hodí někde mezi bulvární weby, dezinformační weby a konspirační weby. Zvlášt v kauze Kudela to vynikalo. Lži povyšovány nad argumenty, místo novinařiny jen pouhé kopírování slávistického webu, jenž si své “argumenty” už tradičně taky cucá až z pr..ele, no prostě novinářské absolutní dno. Pokračujte, odvádíte opravdu skvělou práci.

 18. burani z Anglie. už dávno nejsou tahouni evropské společnosti jak za časů průmyslové revoluce. ve 20. století začali společensky rychle upadat a začátkem 21. stol. se jejich společenský úpadek ještě víc zrychlil. Teď tam vládne bulvár, celebrity srance v TV a modelky s nehtama a kérkama.

  • Pár roků jsem mezi nimi žil a pracoval. Nejsou nic jiného, než banda pokrytců a rádoby patriotů, kteří dávají ostentativně najevo hrdost na to, že jsou angličané, honosí se svou vyspělostí, akorát jim možná uniká nebo spíš záměrně přehlížejí skutečnost, že je již 21. století, zatímco doba, kdy Anglie něco znamenala, je víc než sto let pryč. A to už ani nezmiňuji jejich (ne)schopnost používat mozek k logickému a samostatnému přemýšlení. Skoro bych se nerozpakoval přirovnat je ke cvičeným cirkusovým opičkám nebo papouškům. Stačí shlédnout dokument o požáru na stanici Kings cross, kde je v jedné části dokumentu zmínka o tom, že postavili maketu eskalátoru a podpálili ji jen proto, aby zjistili, že komínový efekt funguje i v nakloněné rovině, což bylo u nás jasné každému žákovi tehdejší ZDŠ na základě znalosti fyzikálních zákonů probíraných v sedmé třídě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené