Spojte se s námi


Evropská liga

Oslabená Plzeň odcestovala do Bukurešti, kde opět nastoupí proti FCSB

Publikováno

dne

Plzeň jede opět do Bukurešti, kde před pár týdny uhráli slibnou remízu 2-2. V domácí odvetě ovšem prohráli 1-4 a do posledního kvalifikačního kola Liga mistrů postoupil FCSB, který po taktéž velmi slibné bezbrankové remíze se Sportingem, dostal v domácím prostředí výprask 1-5.

Plzeň zase putovala do posledního kvalifikačního kola Evropské ligy, kde si poradila s AEK Larnacou a osud tomu chtěl, aby se tyto dva soupeři opět potkali, tentokrát již v základní skupině, kde jsou oba týmy hlavními kandidáty na postup do vyřazovací fáze.

Plzni se od posledního zápasu s FCSB daří a vyhrála 6 ze 7 zápasů, ve kterých inkasovala pouze dva góly. V lize se pomalu, ale jistě vzdaluje svým soupeřům a nyní je čeká bezpochyby nejtěžší zápas ve skupině.

STATISTIKY

  • V posledních dvou vzájemných duelech padlo 9 gólů.
  • FCSB vyhrál 2 z posledních 7 zápasů.
  • Plzeň vyhrála 6 z posledních 7 zápasů.
  • Plzeň inkasovala pouze 2 góly z posledních 7 zápasů.

PREDICTION

Oba vzájemné zápasy byly poměrně vyrovnané a to i přesto, že FCSB dokázal Plzeň v odvetném zápase porazit 1-4. Zápas se vyvíjel pro Plzeň dobře, ovšem třemi góly od 71. do 79. minuty srazili hráči trenéra Nicolae Dica plzeňské fotbalisty na kolena.

I nyní se dá očekávat další vyrovnaný zápas, který dle mého názoru nemá jasného favorita, i tak bych ale spíše preferoval FCSB a to především kvůli mnoha absencím plzeňských hráčů. Trenér Pavel Vrba bude postrádat Romana Hubníka, Jana Baránka, Václava Pilaře, Aleše Čermáka a Jana Kovaříka. Útočník Michael Krmenčík je poté suspendován.

Na druhou stranu se zde jeví jako výhodná sázka na over 2.5 či na to, že oba týmy dají gól. Poslední dva vzájemné duely přinesly 9 gólů a dá se očekávat, že i nyní se do toho oba týmy opřou. Osobně bych preferoval spíše sázku na to, že oba týmy dají gól.

Reklama

Oblíbené