Spojte se s námi


Premier League

Opustí Leicester sestupové pásmo?

Publikováno

dne

V dohrávce osmého kola Premier League bude hostit aktuální úřadující mistr Leicester hosty z West Bromwiche. Zápas začíná v 21:00 SEČ a mírným favoritem jsou domácí.

Leicester

Leicester je aktuálně v tabulce ž 18. s pouhými 5 body a skóre -3. Mírnou náplastí na malý počet bodů je fakt, že Leicester v posledních zápasech hrál s top týmy. Ztrátou ale určitě je poslední ligová remíza na hřišti Bournemouthu (19). Trenér Shakespeare určitě chce v tomto zápase vyhrát a přerušit tak sérii 5 ligových zápasů bez výhry. V tomto zápase bude mít k dispozici takřka kompletní kádr. Využít nebude moci 2 hráčů: M. James (Z 4/0) a Huth (O 0/0). I v tomto zápase bude kouč spoléhat na osu týmu: Schmeichel-Morgan-Mahrez-Vardy.

Předpokládaná formace: 4-4-1-1

Předpokládaná sestava: Schmeichel – Fuchs, Maguire, Morgan, Simpson – Albrighton, King, Ndidi, Mahrez – Okazaki – Vardy

WBA

WBA je aktuálně na 10. pozici s 9. body. Tým dvakrát vyhrál v úvodu sezóny, ale v posledních 5 ligových zápasech je bez výhry. V posledních 3 domácích ligových zápasech získalo WBA alespoň bod za 3 remízy. Venku se mu dlouhodobě nedaří. Trenér Pulis má také k dispozici kompletní kádr, ale 3 hráči laborují se zraněními. Svalové problémy má Robson-Kanu (U 5/1) a Morrison (Z 4/1). S drobným zraněním se z reprezentace vrátil i Chadli (Z 0/0).

Předpokládaná formace: 4-2-3-1

Předpokládaná sestava: Foster – Dawson, Hegazi, Evans, Gibbs – Krychowiak, Barry – Phillips, Rodriguez, Brunt – Rondón

Prediction

V posledních 6 vzájemných zápasech, od roku 2015, se daří více Leicesteru. Ten 3X vyhrál. Dva zápasy skončily remízou a jednou vyhrálo WBA.

SK více favorizují domácí celek, s čímž souhlasím i já. Leicester má konečně šanci vyhrát a dostat se pryč ze sestupového pásma, kam nepatří. Kurzy na domácí přes dvě celé mají určitě hodnotu.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.