Opět jsme pro smích celému Slovensku, řekl po šokujícím vyřazení Slovanu brankář Greif a zkritizoval celý tým

Slovenský mistr Slovan Bratislava si ve středu uřízl pořádnou ostudu, když překvapivě vypadl s černohorskou Sutjeskou už v prvním předkole Ligy mistrů. Výkon celého týmu po zápase ostře zkritizoval brankář Dominik Greif.

Zdroj: www.skslovan.com

“Nedá se to nijak obhájit. Opět jsme pro smích celému Slovensku. Celý rok se nám budou smát. A zaslouženě,” uvedl Greif ve videorozhovoru, který však záhy Slovan ze svých facebookových stránek smazal.

Greif pokračoval ve velmi kritickém tónu i nadále. “Těžko se mi hledají slova. Nechci tady vybouchnout, protože bych řekl něco, co by mě později mrzelo. Kdybych řekl, co si myslím, dopadlo by to velmi zle. Takhle můžu říkat jenom klišé.”

Slovan v obou zápasech dostal vyrovnávací branky v nastavení, což samozřejmě Greifa neponechává klidným. “Dvakrát to samé. Můžete na ně hučet, aby se to už nestalo. Nerozumím tomu. S takovými výkony si nezasloužíme jít dál. Co bychom tam vůbec dělali?” nešetřil dvaadvacetiletý brankář kritikou.

Ten rovněž přiznal, že se týmu bude hledat další motivace velmi těžce. “Neumím si představit aktuální motivaci. Celý rok se na to chystáme a potom to takhle dopadne. Je to vážně výsměch,” uzavřel rozhovor Dominik Greif.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..