Spojte se s námi


Chance Liga

Olayinka dostal nabídku i z Arábie, ale nechtěl tam, říká Vlček

Měly o něj zájem týmy jako Fenerbahce Istanbul, FC Kodaň, o nabídce od týmu ze Saúdské Arábie ale mnoho informací do světa médií neuniklo. Dle slávistické legendy a nynějšího vedoucího A-mužstva Stanislava Vlčka chtěli Petera Olayinku i v Asii.

Publikováno

dne

Měly o něj zájem týmy jako Fenerbahce Istanbul, FC Kodaň, o nabídce od týmu ze Saúdské Arábie ale mnoho informací do světa médií neuniklo. Dle slávistické legendy a nynějšího vedoucího A-mužstva Stanislava Vlčka chtěli Petera Olayinku i v Asii.

Když dobré období zůstane v zapomnění po jednom pětivteřinovém blikanci. Po nesportovní hlavičce ve víkendovém utkání se Slovanem Liberec jako by se zapomnělo na dosavadní jarní výkony Petera Olayinky.

Nigerijský křídelník je nejproduktivnějším hráčem jara, vedle pěti zásahů třikrát asistoval. Síť rozvlnil i v klíčovém utkání s Viktorií Plzeň a právě pro jeho kvalitní výkony ve velkých zápasech bude Slavii po letním odchodu chybět.

„On si tady své odehrál a splatil naší důvěru. Dostal od nás nabídku smlouvy, bohužel si vybral jinak, ale má na to právo,“ řekl v pořadu Mimo hřiště Stanislav Vlček.

Odchod Olayinky byl ve hře již v minulých přestupových obdobích. Zájem měly kluby z Turecka, s Kodaní byla Slavia skoro domluvena, avšak hráč neprošel zdravotní prohlídkou. To mu do budoucna snížilo cenovku.

V zimě již sešívaní neměli situaci pod kontrolou a posezónní odchod zdarma je nejhorším možným vyústěním. V dresu Crvené Zvezdy Bělehrad si zahraje Ligu mistrů, srbský mistr totiž půjde rovnou do skupiny.

„Dostal i nabídku ze Saúdské Arábie. Peter se rozhodl, že tam nechce. Že se přes Vánoce rozhodne mezi Slavií a něčím jiným,“ pokračoval vedoucí A-mužstva.

Byť Olayinka již má budoucnost jistou, výkonům ve Slavii dává nadále 100 procent. O to více bude trenérský štáb mrzet stopka za zbytečnou červenou kartu, která bude minimálně třízápasová.

A ve Slavii se modlí, aby byla třízápasová. V případě vyššího testu Olayinka nestihne ligové derby se Spartou, které může rozhodnout o titulu. Jindřichu Trpišovskému se zatím vyplácí, že jednoho ze svých kapitánů po odmítnutí nového kontraktu neodepsal.

„My jsme se nikdy nebavili, že bychom ho přeřadili za trest do béčka. Domluvili jsme se v zimě, že nám na jaře pomůže,“ dodal Vlček.

Zdroj: Mimo hřiště

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.