Spojte se s námi


Bundesliga

Odejde Schick z Leverkusenu? Turecká média zase spekulují, zájem má mít jeden z gigantů Süper Lig

Odejde Patrik Schick z Leverkusenu? Takové spekulace aktuálně šíří turecká média, která hovoří o velkém zájmu jednoho z předních klubů tamní nejvyšší soutěže. V tomhle případě je to údajně Besiktas, který o českého forvarda měl projevit zájem.

Publikováno

dne

Odejde Patrik Schick z Leverkusenu? Takové spekulace aktuálně šíří turecká média, která hovoří o velkém zájmu jednoho z předních klubů tamní nejvyšší soutěže. V tomhle případě je to údajně Besiktas, který o českého forvarda měl projevit zájem.

1 000 Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Český útočník Patrik Schick patří k oporám Bayeru Leverkusen. V předminulém bundesligovém ročníku nastřílel ve 27 zápasech hned 24 gólů a stal se jeho druhým nejlepším střelcem.

V sezóně 2022/23 jej na dlouhou dobu vyřadilo ze hry zranění. To ho trápilo i v průběhu právě uplynulé sezóny, na hrací plochu se ale dostával už mnohem častěji. Střelecky jej však zastínil Victor Boniface, který byl se 14 zásahy nejlepším střelcem Leverkusenu.

Schick naskočil do 20 ligových duelů a zapsal v nich sedm branek. Dalších pět gólů v devíti startech přidal na půdě Evropské ligy, jedním gólem svému týmu pomohl i v DFB Pokalu, který Bayer nakonec ovládl a získal tak double.

Faktem každopádně zůstává, že Schick svými výkony rovněž přispěl k neuvěřitelné sezóně Leverkusenu, v rámci které prohrál jediný zápas.

Český kanonýr navíc má u úřadujícího mistra platnou smlouvu, a to dokonce až do konce června roku 2027. I proto je spekulace o jeho možném odchodu do Turecka řekněme velmi nepravděpodobná.

Schick do Besiktase?

Tuto informaci pak na platformě X sdílel účet Werkself Xtra. Nutno ale dodat, žádný jiný relevantní zdroj o možném přestupu Schicka doposud neinformoval. Turecká média v tzv. okurkové sezóně pak často vydávají spekulace, které se ale v mnohých případech příliš nezakládají na pravdě.

Osmadvacetiletý rodák z Prahy navíc nedávno v jednom z rozhovorů prohlásil, že je v Leverkusenu spokojený.

Fanoušci pak na sociálních sítích správně dodávají, že ze sportovního hlediska takový transfer nedává zrovna smysl. Besiktas se na základě těchto zpráv nachází s Bayerem už v pokročilé fázi jednání, Schick má být náhradou za Vincenta Aboubakara.

Zdroj: Transfermarkt, X

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.