Spojte se s námi


Fotbal

Objev sezóny Syoncu, ale i van Dijk! Kdo další patří mezi nejlepší stopery Premier League?

Publikováno

dne

Sezóna se vzhledem k neustálému šíření koronaviru pravděpodobně nedokončí, je tedy ideální čas na její hodnocení. Dnes si tedy představíme pět nejlepších stoperů tohoto ročníku Premier League.

Pátý flek bere Joe Goméz. Byť neměl nejlepší vstup, ke konci loňského roku se zvedl a letos je dost možná nejlepším stoperem Premier League. Díky své rychlosti je pro útočníky nepříjemný, v budoucnu by měl být tahounem Albionu.

Čtvrté místo patří Harry Maguirovi. Adaptaci zvládl dobře a hned ve své první sezóně v Manchesteru velel obraně. Je klidný v práci s míčem, zároveň skvělý ve vzduchu, což potvrdil kupříkladu v zápase s Chelsea.

Bronz bere John Egan. Irský stoper zažil stejně jako celý Sheffield sezónu snů. Egan se nebojí práce s míčem, rozehrávku má opravdu více než slušnou, dále je dobrý ve skluzech. Bez něj by Blades jen těžko bojovali o Evropu.

Objevem mezi obránci byl Caglar Syoncu. Turecký stoper v Leicesteru dokonale nahradil Maguira. A co víc, byl dokonce i lepší. Uvidíme, zda po sezoně změní dres, zájem o něj má hned řada velkoklubů.

Nejlepší byl opět Virgil van Dijk. Nebyl tak dominantní jako minulou sezónu, to však neznamená, že se mu nedařilo. Výborný ve vzduchu, silný, skvělý hlavičkář, zkrátka a dobře nejlepší stoper současnosti.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.