Spojte se s námi


eSport

Obal a trailer EA SPORTS FC 24 odhalen. Hráči vypadají jako Simíci, stěžují si fanoušci nové série

Po úspěšné herní sérii FIFA jsme blízko nové éře fotbalových her od společnosti Electronic Arts. V pondělí svět poprvé spatřil první trailer hry EA Sports FC 24, který nás zve do klubu nové generace.

Publikováno

dne

Po úspěšné herní sérii FIFA jsme blízko nové éře fotbalových her od společnosti Electronic Arts. V pondělí svět poprvé spatřil první trailer hry EA Sports FC 24, který nás zve do klubu nové generace. Slibuje zvýšenou kvalitu a autentičnost, která nás zcela pohltí. Neobvyklým prvkem nového obalu je, že každý hráč je zobrazen jako avatar z hry EA FC 24, místo reálné fotografie.

Tato nová fotbalová hra od Electronic Arts představuje zásadní změnu, jelikož poprvé po téměř 30 letech neponese název FIFA. V minulosti spolupracovala společnost Electronic Arts právě přímo s Mezinárodní fotbalovou asociací FIFA.

Avšak během vyjednávání o nové smlouvě se objevily neshody. FIFA chtěla za název FIFA miliardu dolarů na čtyři roky, což EA odmítla. Ušetřené finanční prostředky se pak pravděpodobně investovaly do jiných marketingových aktivit.

Prezident FIFY Gianni Infantino později prohlásil, že už spolupracují s řadou studií na své vlastní hře.

Vítejte v klubu EA Sports FC 24!

První trailer nás přivádí do klubu EA Sports FC 24, kde máme možnost stát se součástí tvorby nových historických okamžiků. Přestože se zatím nedočkáme skutečných herních záběrů, trailer nám přináší zajímavé informace.

Hra běží na Frostbite enginu, který zajistí plynulou a vizuálně atraktivní herní zkušenost. Hvězdou EA Sports FC 24 je norský útočník Erling Haaland, který minulou sezónu zářil v dresu anglického Manchester City.

Fanoušci již nemusí dlouho čekat, protože vydání EA Sports FC 24 je plánováno na 29. září 2023. Hra bude dostupná nejen pro současnou generaci konzolí, ale také pro starší generaci a samozřejmě i pro PC hráče.

Hráči vypadají jako Simíci

Na obálce je 31 hráčů a hráček zobrazených jako jejich virtuální avataři přimo ze hry. Mezi fotbalovými hráči na obálce najdeme Erlinga Haalanda, Viniciuse Juniora, Sam Kerr, Davida Beckhama, Peleho, Zinedina Zidana, Rudiho Vollera, Andrease Pirla, Ronaldinha, Johana Cruyffa nebo Didiera Drogbu.

Ačkoli obálka EA FC 24 Ultimate Edition přináší zajímavou kombinaci hráčů a hráček, některé tváře na ní vyvolávají otazníky. Vzhled některých fotbalistů a fotbalistek není zcela přesný a v mnoha případech horší než v předchozích letech.

Někteří hráči na obalu vypadají jako postavy ze slavné herní série The Sims, kterou také vydává společnost Electronic Arts. Andrea Pirlo v pravém horním rohu, s pohledem, který by se dal popsat pouze jako strnulý.

Na první pohled nejsou tyto obličeje tak špatné, ale stačí si je přiblížit a sledovat je déle než pět sekund, abychom si uvědomili, že je na nich něco špatně. Doufejme tedy, že samotná hra EA FC 24 bude lepší než samotná obálka.

Zdroj: EA SPORTS, Indian

Reklama

Oblíbené