Reklama

Novým kapitánem reprezentace je Souček! Co dále zaznělo na tiskové konferenci?

Zdroj: West Ham United

Jaroslav Šilhavý, trenér České fotbalové reprezentace, na tiskové konferenci oznámil, že novým kapitánem českého týmu bude Tomáš Souček. Poté i pochválil svůj tým za výkon na turnaji a vyjádřil se ke konci reprezentační kariéry Vladimíra Daridy.

Na poturnajové tiskové konferenci k novinářům mluvil kouč Jaroslav Šilhavý. A vyjádřil se k několika zajímavým tématům.

Vladimír Darida po prohraném zápase s Dánskem oznámil, že jeho reprezentační kariéra je u konce.

“Rozhodnutí Vladimíra Daridy nás překvapilo hodně, důvody byly rodinné, jeho rozhodnutí musíme respektovat. Dveře má stále otevřené, telefon na nás má,” řekl Šilhavý.

Kvůli jeho konci se tak muselo řešit, kdo jej nahradí v roli kapitána. A výběr nebyl těžký, kapitánem se stává Tomáš Souček.

Trenér následně pochválil svůj tým. Čeští fotbalisté totiž hráli se všemi vyrovnanou partii a do poslední minuty bojovali o postup do semifinále.

“Kluci si zaslouží uznání, kterého se jim dostává nejenom u nás. Získali jsme obrovský respekt, splnili jsme cíl postoupit ze skupiny a neztratili jsme se mezi silnými týmy. Jsem na tým hrdý. Tým se vymáčkl ještě výš než měl a mohl,” dodal.

Zdroj: Ondřej Zlámal

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Vím, že to nikdo nikdy nepotvrdí, ale, dle mého názoru, odstoupil slušný člověk Darida, na základě někdy až sprosté kritiky jeho výkonů. Zkrátka, takový je život fotbalisty!

  2. Šilhavý je borec, vše nemůže ukočírovat a když UEFA nechá pískat Holanďana….Stejně by nás potopili s Anglií, ty seděli doma v Londýně a my s Dánama lítali tisice km. Únava se projevila

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené