Spojte se s námi


Fotbal

Novou smlouvu pro Coufala! Fanoušci Hammers tlačí klub, Čecha vidí jako podceňovaného dříče

Když do Anglie přicházel za pár milionů euro, fanoušci Hammers se báli neúspěchu. Vladimír Coufal si ale londýnské fanatiky stejně jako trenérský tým rychle získal a ve čtvrtek odehrál 150. utkání za West Ham.

Publikováno

dne

Když do Anglie přicházel za pár milionů euro, fanoušci Hammers se báli neúspěchu. Vladimír Coufal si ale londýnské fanatiky stejně jako trenérský tým rychle získal a ve čtvrtek odehrál 150. utkání za West Ham.

Čtvrtou sezonu v klubu kroutí Vladimír Coufal od příchodu v létě 2020 ze Slavie. Ve čtvrtek odehrál 150. utkání v barvách Hammers, když startoval proti Bayeru Leverkusen v odvetě čtvrtfinále Evropské ligy (1:1).

Nový kontrakt pro pracanta

Když West Ham zveřejnil výroční příspěvek s Coufalovou fotkou, fanoušci v komentářích přispěchali s gratulacemi a také žádostmi směrem k vedení klubu ohledně nové smlouvy.

„Zaslouží si kontrakt! Podceňovaný hráč, který bojuje za znak,“ napsal v lajkovaném komentáři pod instagramový příspěvek fanoušek Tom.

Pro lásku ke klubu si příznivci Hammers zamilovali oba české reprezentanty. Coufal měl kupříkladu horší minulou sezonu, fanoušci si ho ale vždy vážili, jelikož nikdy nic nevypustil, i když výkonnostně nestíhal.

Konečně první gól?

Vedle chvály se v komentářích objevovaly i vtipy na téma čekání Coufala na první gól v klubových barvách. Český obránce mu byl velmi blízko minulé kolo, gólman Bernd Leno z Fulhamu ho však nakonec vychytal.

„Nejlepší chlap! Dává ze sebe všechno. Kladivo skrz naskrz,“ pokračoval příznivec Ken. Klub stejně jako Coufal každopádně musí situaci řešit.

Hráči bude v létě 32 let, což je u krajního beka věk, ve kterém je nákup určitým rizikem. Na druhou stranu český reprezentant stále patří mezi nejlepší ligové asistenty mezi obránci.

Zdroj: Instagram

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.