Spojte se s námi


Bundesliga

Nová konkurence! Bayer Leverkusen plánuje přivést na hostování útočníka Borju Iglesiase z Realu Betis

Adam Hložek s Patrikem Schickem přišli o konkurenci vpodobě Victora Boniface, Bayer Leverkusen nicméně bojuje o titul a nechce nic ponechat náhodě. Rozhodl se tak přivést konkurenci, kterou by se měl stát Borja Iglesias z Realu Betis.

Publikováno

dne

Adam Hložek s Patrikem Schickem přišli o konkurenci vpodobě Victora Boniface, Bayer Leverkusen nicméně bojuje o titul a nechce nic ponechat náhodě. Rozhodl se tak přivést konkurenci, kterou by se měl stát Borja Iglesias z Realu Betis.

Po zranění Victora Boniface bylo jasno o tom, že Patrik Schick s Adamem Hložkem mají dostat více prostoru na hřišti. Leverkusen nicméně bojuje o titul a nemůže si dovolit útok postavit pouze na nich.

I proto se poohlíží po novém útočníkovi, který by mu mohl pomoci k vytoužené trofeji. A jak se zdá, výběr je u konce. Podle informací Sky Sport má do Leverkusenu namířeno útočník Realu Betis, který z Evropské ligy vyřadila pražská Sparta.

Tím útočníkem má být jednatřicetiletý Španěl Borja Iglesias, jenž kroutí v Betisu pátou sezonu a aktuálně nemůže být spokojený se svým herním vytížením. V lize totiž v ročníku 2023/23 naskočil pouze do 11 zápasů.

Celou svou dosavadní kariéru trávil v jeho rodné zemi, okusil si dresy celků, jako je Valencie, Roda, Villarreal, Celta Vigo, Zaragoza či Espanyol. Právě z něj v létě roku 2019 odcházel do betisu za 28 milionů eur.

Jeho hodnota taková již rozhodně není. Betis by jej rád prodal za částku okolo 10 milionů eur, jak se ale zdá, Bayer tomu není zrovna nakloněný a rád by situaci s počtem útočníků vyřešil pouhým hostováním.

Kompromisem je tedy hostování s opcí, která sice nebude zcela povinná, v případě splnění několika cílů by ale nabyla v platnost a Iglesias se stal hráčem Leverkusenu.

Schicka by jeho osoba nemusela nijak výrazně stresovat, jelikož mu v Bayeru věří a očekává se jeho pravidelné nasazování v případě, že bude zdravý. Hložek je ovšem hráčem do rotace a je otázkou, zda bude dostávat přednost před novou posilou.

Zdroj: Sky Sport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.