Spojte se s námi


Fortuna liga

Nová éra zahájena! Slovan Liberec hlásí novou posilu, ulovil ji v pražské Slavii. Chceme se rovnat nejlepším, má jasno nová hvězda

Severočeši hlásí po novém trenérovi také první posilu nové éry. Slovan Liberec v úterý odpoledne oficiálně oznámil, že pod Ještěd zamíří již bývalý hráč pražské Slavie. Velkou výhodou je, že se zná s koučem Radoslavem Kováčem.

Publikováno

dne

Severočeši hlásí po novém trenérovi také první posilu nové éry. Slovan Liberec v úterý odpoledne oficiálně oznámil, že pod Ještěd zamíří již bývalý hráč pražské Slavie. Velkou výhodou je, že se zná s koučem Radoslavem Kováčem.

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Není to tak dávno, co Slovan Liberec představil velkolepě nového trenéra Radoslava Kováče. To byl ale pouze začátek nové éry. Majitel Ondřej Kania si přeje, aby Severočeši mohli konkurovat největším českých klubům a bude potřeba pro to hodně udělat.

Jednou z věcí je shánění nových posil. Spekulací bylo mnoho, na první oficiální představení se ale čekalo až do úterního odpoledne. Pod Ještěd zamířil z pražské Slavie záložník Marek Icha, 22letý fotbalista podepsal smlouvu do roku 2028.

Poslední dva roky strávil Icha na hostování v Pardubicích, kde působil právě pod vedením Kováče. S trenérem se tedy dobře zná, což pro něj může být směrem do budoucna zásadní. Navíc se mu líbí velké ambice klubu.

„Liberec se mi od začátku jednání hrozně líbil. Jsem rád, že to dopadlo. Chceme hrát evropské poháry a cíl je rovnat se nejlepším týmům v Česku,“ nechal se pro klubový web slyšet talentovaný záložník.

„Doufám a věřím, že odehraju co nejvíc zápasů a že pomůžu týmu, abychom hráli na horních příčkách. Z reprezentace znám některé kluky z libereckého kádru. Radek Kováč je hodně lidský trenér, snaží se být k hráčům upřímný, vše říká narovinu, což je velmi důležité. V Pardubicích jsme pod ním hráli skvělý fotbal a určitě to bude pokračovat i tady,“ říká Icha.

Slovan Liberec čelil v boji o Ichu velké konkurenci

K situaci ohledně přestupu Marka Ichy se vyjádřil také sportovní ředitel Theo Gebre Selassie. Dle legendy Werderu Brémy je již bývalý fotbalista pražské Slaive pracovitý hráč s výborným charakterem.

„Byl o něj velký zájem i z jiných klubů. Proto jsme rádi, že se nám podařilo dohodnout na dlouhodobé smlouvě. Věřím, že u nás najde ideální podmínky pro svůj další fotbalový rozvoj. Oceňujeme také konstruktivní přístup ze strany Slavie, s níž jsme se na přestupu dohodli,“ dodal Gebre Selassie.

Zdroj: FC Slovan Liberec

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.