Spojte se s námi


Fotbal

Nominace na EURO: Kuchta s Coufalem jedou, nominaci si naopak nevysloužili Brabec, Panák, Jurečka či Čvančara

Ivan Hašek oznámil nominaci České fotbalové reprezentace na EURO! Najdeme v ní stálice, ale i některá překvapení. V týmu jsou hříšníci z Belmonda Kuchta s Coufalem, ale i překvapení v podobě Lukáše Červa. Kdo nejede?

Publikováno

dne

Ivan Hašek oznámil nominaci České fotbalové reprezentace na EURO! Najdeme v ní stálice, ale i některá překvapení. V týmu jsou hříšníci z Belmonda Kuchta s Coufalem, ale i překvapení v podobě Lukáše Červa. Kdo nejede?

Česká fotbalová reprezentace jede na EURO. Dostala se na něj díky druhé příčce ve skupině, když sice nastačila na Albánii, ale skončila před Polskem, se kterým vybojovala čtyři body.

Fanoušci netrpělivě čekali na nominaci trenéra Ivana Haška, který převzal žezlo po Jaroslavu Šilhavém. Zkušený kouč nyní oznámil svůj kádr na závěrečný turnaj a dočkali jsme se i překvapení.

Na pozici brankáře je ale nečekejme. Jede už dříve známá trojice Jindřich Staněk, Matěj Kovář a Vítězslav Jaroš. Obrana mírně překvapí a čeká nás poměrně mladý tým.

Těšit se můžeme na zkušeného Vladimíra Coufala, ale i Tomáše Holeše, Davida Douděru, Robina Hranáče, Davida Juráska, Ladislava Krejčího, Martina Vitíka, Tomáše Vlčka a Davida Zimu.

Jediným nováčkem v kádru je Lukáš Červ z Viktorie Plzeň, který dostal přednost před Petrem Ševčíkem. Na EURO dále ze zálohy cestují Antonín Barák, Václav Černý, Matěj Jurásek, Ondřej Lingr, Pavel Šulc, Tomáš Souček, Michal Sadílek a Lukáš Provod.

Útočníků je šest a mimo očekávané Adama Hložka, Tomáše Chorého, Mojmíra Chytila a Patrika Schicka se můžeme těšit i na Jana Kuchtu, který do posledního ligového kola bojoval o krále střelců.

Na EURO se mimo zmíněného Ševčíka nepodívají ani Jakub Brabec, Filip Panák, Václav Jurečka či Tomáš Čvančara. Teoretickou šanci ale stále mají, už ale pouze v případě zranění jiného fotbalisty.

Zdroj: Česká fotbalová reprezentace

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.