Reklama

Nominace na Euro je hotová! K reprezentaci se přidává jednadvacetiletý Michal Sadílek

Reprezentace je již kompletní! Poslední místo na soupisce české fotbalové reprezentace zaplnil jednadvacetiletý Michal Sadílek, který dosavadní ročník hostoval v libereckém Slovanu.

Zdroj: FC Slovan Liberec

Michal Sadílek se stává šestadvacátým členem české fotbalové reprezentace, kterou čeká již příští měsíc Euro.

Jednadvacetiletý Sadílek doplnil mužstvo poté, co kouč Jaroslav Šilhavé nominoval pouze 25 jmen a čekal na Ondřeje Kúdelu, kterému ovšem trest snížen nebyl.

Sadílek je brán zejména kvůli své univerzálnosti, jelikož dokáže zahrát jak na postu levého obránce, tak i na středu zálohy.

Zároveň bude jediným hráčem, který absolvuje jak Euro U21, tak seniorské. Věkem do Lvíčat spadá i osmnáctiletý Adam Hložek, toho ale Sparta na mládežnické Euro nepustila.

Sadílek strávil sezónu na hostování ve Slovanu Liberec, tu další zde ale již hrát nebude. Vrací se zpět do PSV.

Není však příliš pravděpodobné, že v týmu setrvá, a tak bude během turnaje společně s agentem hledat možná angažmá. Hojně se mluví třeba o zájmu pražské Sparty.

Jednadvacetiletý fotbalista jede na Euro jako hráč, se kterým se příliš do sestavy nepočítá, avšak pokud by šanci dostal a využil jí, může zaujmout kluby, které o něm nyní nevědí.

Zdroj: Česká fotbalová reprezentace

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Sadílek není chytré řešení, doma zůstává spousta lepších hráčů. Mám podezření, že jeho agent tlačí na to, aby se zviditelnil stejně jako jeho spoluhráč z Liberce Pešek, brankář Mandous nebo Krmenčík. S touto sestavou žádný úspěch nečekám, vrátí se hned po odehrání skupiny se třemi porážkami.

    • Tak papirově to vypadá maximalně na ziskání 2 bodu za plichty se Skotskem a Chorvatskem a pomažene domu kde budeme týden poslouchat a čist jak jsme měli těžkou skupinu- jak bylo proti nám celé Skotsko- jak někteří hráči neměli formu či měli zdravotní potíže- a že se musíme přiště lépe připravit a poučit z chyb a na druhou stranu že je dobře že hráči z ligy kteří pomýšlí na přestup do zahraničí získali zkušenosti !

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené