Spojte se s námi


Bundesliga

Nezábavný zápas zvládl lépe Augsburg a na domácí půdě porazil Union Berlín

Úvodní zápas 29. kola Bundesligy toho příliš nenabídl. Augsburg sice porazil Union Berlín 2:0, krom gólových příležitostí toho však příliš k vidění nebylo. Zápas tak skončil nepříznivým výsledkem pro hosty, za které 90 minut odehrál Alex Král.

Publikováno

dne

Úvodní zápas 29. kola Bundesligy toho příliš nenabídl. Augsburg sice porazil Union Berlín 2:0, krom gólových příležitostí toho však příliš k vidění nebylo. Zápas tak skončil nepříznivým výsledkem pro hosty, za které 90 minut odehrál Alex Král.

Union si připisoval více zakončení

1. poločas oku nezaujatého fanouška příliš nevoněl. Augsburg sice držel více míč, ale nevedlo to ani ke střelám. Do střeleckých pozic se spíše dostávali hosté, kteří však neměli na kontě žádnou nebezpečnou situaci.

Výjimkou však byla střela českého středopolaře Alexe Krále, který si ve 27. minutě našel míč v soupeřově šestnáctce. Střelu však namířil hodně daleko vedle pravé tyče domácí branky.

Všechny zbylé akce v 1. poločase skončily buď nepřipraveným a následně nepřesným centrem, nebo centr zblokoval hned první hráč, který stál v cestě. Fanoušci se na stadionu většinu času spíše nudili.

Augsburg ovládl 2. poločas

Do 2. poločasu díky chybě v berlínské obraně lépe vstoupili domácí. Rozehrávku vystihl Tietz, který ranou zevnitř pokutového území rozvlnil síť v brance. Hostující brankář Ronnow byl zcela bezmocný. Šlo o první střelu domácích na mezi tři tyče.

Vargas se v 58. minutě pokoušel navýšit vedení domácích, ale svou střelu poslal mimo tři tyče. Zakončení však předcházel skvělý slalom mezi obránci Unionu. Augsburg v průběhu zlepšoval svůj výkon.

Hostující Trimmel měl na své kopačce vyrovnávací branku. Střelu vyřazenou brankářem Dehmenem však neposlal do prostoru branky. Šlo prozatím o největší šanci hostů v zápase. Do zápasu také naskočil zkušený kanonýr Volland, který šel na hřiště jako střídající v 66. minutě.

Definitivní tečku za zápasem vyslal v 83. minutě střídající Michel. Zkušený útočník se nejlépe zorientoval v soupeřově šestnáctce a ranou pod břevno nedal brankáři hostů žádnou šanci. V tento moment domácí srovnali počet střel na 10:10.

Gólový moment byl tím posledním, co se v zápase událo. Augsburg se tak se 3 získanými body přiblížil k 6. Frankfurtu na 3 body. Naděje domácích na pohárovou Evropu ještě neumřely.

Zdroj: Bundesliga

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.