Spojte se s námi


Fotbal

Nevídaná bojovnost! Záložník Gavi předvedl virální skluz hlavou, který udělal dojem i na legendárního Carlose Puyola

Barcelona včera vykročila k titulu výhrou na San Mamés. Záložník Gavi předvedl v utkání nevídaný skluz hlavou, který se stal hitem sociálních sítí.

Publikováno

dne

Barcelona včera vykročila k titulu výhrou na San Mamés. Záložník Gavi předvedl v utkání nevídaný skluz hlavou, který se stal hitem sociálních sítí.

Barcelona těžkou zkoušku zvládla a vykročila k titulu v La Lize. Před dotírajícím Realem Madrid tak již má na čele nejvyšší španělské fotbalové ligy devítibodový náskok.

Včerejší zápas na San Mamés byl pro Barcelonu klíčovým zápasem v boji o titul španělské La Ligy. Přestože v posledních týdnech tápající Athletic Bilbao vzdorovalo katalánskému favoritu,

Barcelona náročný zápas na baskickém stadionu zvládla a získala veledůležité tři body. O jedinou branku utkání se postaral Brazilec Raphinha, který na konci poločasu využil přesnou přihrávku veterána Busquetse.

Přestože v závěru utkání Baskové vyrovnali díky brance Iñaki Williamse, rozhodčí ale za pomocí VAR gól neuznali po ruce Ikera Munaina.

Nutno dodat, že při hráčích Barcelony stála trošku i štěstěna, když v prvním poločase orazítkoval veterán Raúl Garcia břevno. Ale zejména obětavost hráčů prvního celku La Ligy hrála onoho večera velkou roli.

Nevídaný moment zažili přítomní diváci ve 23. minutě zápasu. 18letý nadějný záložník Gavi totiž předvedl neskutečný skluz hlavou, který se stal okamžitě virální na sociálních sítích.

Srdnatost obrovské naděje katalánského celku udělala dojem i na bývalou legendu klubu Carlese Puyola.

Ten se vyznačoval podobnou bojovností na hranici vlastního zdraví. Puyol ohodnotil mladého záložníka potleskem na svém Twitteru.

Nebylo to z daleka poprvé, co se Gavi nebál jít hlavou do životu nebezpečné situace. V zápase se Sevillou taktéž neváhal riskovat své zdraví za svůj milovaný klub.

Gavi tak roste v základní stavební kámen katalánského velkoklubu. Ten již příští týden čeká další El Clásico, ve kterém se pokusí zatlouct další hřebíček do rakve Bílého baletu v rámci La Ligy.

Zdroj: Livesport, La Liga, Twitter účty – Manksa, Diego Guthrie, Korrectsports TV a Larrisa

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.