Reklama

Neuvěřitelné! Fanoušci Chorvatska letěli na zápas s Českem, skončili však v Praze

Máte lístky na mistrovství Evropy ve fotbale, avšak nepustí vás přes hranice. V dnešní době něco málo pravděpodobného, přesto se to stalo vášnivým fanouškům Chorvatska. Svůj příběh povyprávěli webu Zadarski.

Zdroj: SK Slavia Praha

Bratři Sebastian a Simo Jagič Njareovi a jejich kamarádi Domagoj Raljevič a Luka Vojvodič se rozhodli, že se i přes složitou situaci způsobenou covidem podívají na Euro přímo ze stadionu v Glasgow.

„Najali jsme si soukromé letadlo, abychom viděli zápas Chorvatsko vs. Česko v Glasgow. Lístky jsme měli a šíleli jsme štěstím.”

Když se ale blížil čas přistání, pilot zjistil, že ho na letiště v Glasgow nepustí. Příběh je o to zajímavější, že letadlo, které si chorvatští fanoušci najali, patřilo české společnosti.

„Když jsme přiletěli nad Skotsko, pilot nám oznámil, že byl právě informován, že musí opustit skotský vzdušný prostor. Kvůli pandemickým opatřením nedostal povolení k přistání.”

Čtveřici přátel informace šokovala, přesto se rozhodli místo návratu do rodné země přistát v České republice.

„Tak jsme byli ve vzduchu, na palubě letadla, přemýšleli jsme kam řekneme pilotovi, aby nás “hodil” . A rozhodli jsme se požádat o povolení ke vstupu do České republiky. A tak jsme nakonec v Praze.”

Českou republiku, respektive Prahu, si nevybrali jen kvůli tomu, že Chorvatsko hrálo právě s ní, ale i z toho důvodu, že mohli navštívit slavnou hospodu U Fleků, kde mimo jiné vznikl klub Hajduk Split.

„Vybrali jsme Prahu kvůli slavné hospodě U Fleků, protože tady byl založen Hajduk.”

Zdroj: Zadarski

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené