Spojte se s námi


Fotbal

Neuvěřitelná trefa, nad kterou žasne celá Belgie! Podívejte se na dělovku Patrika Hrošovského

Patrik Hrošovský zazářil v belgické Jupiler Pro League. V ostře sledovaném zápase jeho Genku proti Clubu Bruggy vstřelil dvě branky. Především ta první z nich měla parametry světového formátu!

Publikováno

dne

Patrik Hrošovský zazářil v belgické Jupiler Pro League. V ostře sledovaném zápase jeho Genku proti Clubu Bruggy vstřelil dvě branky. Především ta první z nich měla parametry světového formátu!

Patrik Hrošovský čekal na první góly této sezóny až do 16. ligového kola, ale čekání se rozhodně vyplatilo! Zaprvé přišly hned dva góly v jednom zápase a především jeden z nich uchvátil celou Belgii!

Jedinou kaňkou pro slovenského středopolaře je fakt, že jeho Genk podlehl silnému Clubu Bruggy (2:3), který však dohrával od 42. minuty v početním oslabení. Genku se v letošní sezóně Jupiler Pro League jednoduše příliš nedaří.

V tabulce domácí soutěže je Genk prozatím až na 10. místě, na evropské scéně to je o poznání lepší. Pokud svěřenci Johna van den Broma neprohrají v posledním zápase základní skupiny EL s Rapidem Vídeň, tak budou startovat i v jarní fázi evropských pohárů (EKL nebo EL).

Každopádně nyní zpět k individuálnímu výkonu explzeňského středopolaře Patrika Hrošovského. Výstavní trefa přišla krátce po zahájení druhého poločase a znamenala srovnání stavu utkání na 1:1. Výstavní volej asi netřeba komentovat, jen se podívejte na tu nádheru!

V 72. minutě poslal 29letý Slovák domácí do vedení 2:1! Jenže pak se děly velké věci téměř jako v utkání Českých Budějovic se Slováckem. Bruggy dokázaly v početním oslabení vývoj zápasu otočit, v 78. minutě srovnal Noa Lang a v 82. minutě dokonal obrat Federico Ricca.

Zdroje: Livesport, Twitter | Bárt Černík

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.