Spojte se s námi


Chance Liga

Neúspěšné angažmá ve Slavii je u konce! Dočká se zkušený středopolař ještě dalších ligových startů?

Angažmá Petra Hronka ve Slavii nedopadlo úplně podle jeho představ. Zkušený středopolař nastoupil v sešívaném dresu pouze do šesti ligových zápasů. Uplynulý ročník strávil na hostování v Teplicích, během jarní části jej navíc trápily zdravotní problémy. Dočká se ještě dalšího angažmá v nejvyšší české soutěži?

Publikováno

dne

Angažmá Petra Hronka ve Slavii nedopadlo úplně podle jeho představ. Zkušený středopolař nastoupil v sešívaném dresu pouze do šesti ligových zápasů. Uplynulý ročník strávil na hostování v Teplicích, během jarní části jej navíc trápily zdravotní problémy. Dočká se ještě dalšího angažmá v nejvyšší české soutěži?

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
  • Ve Slavii odehrál Petr Hronek pouze šest ligových zápasů
  • Během jarní části uplynulé sezony jej trápily zdravotní problémy
  • Hronek se s klubem dohodl na předčasném rozvázání smlouvy

Petr Hronek posílil záložní řadu Slavie na konci kalendářního roku 2022, když přišel z Bohemians Praha. Přestup mezi vršovickými celky vyšel Slavii zhruba na dva miliony korun.

Nejednalo se tedy o nikterak velkou investici, mužstvo z Edenu přivedlo fotbalistu s obrovskými zkušenostmi. Na hráče směřovala slova chvály z úst Jiřího Bílka i Jindřicha Trpišovského.

„Petr je zkušený ligový hráč, který zejména v Bohemce předváděl nadstandardní výkony. Dlouhodobě patří mezi hráče, které sledujeme, a věříme, že vhodně doplní svým herním projevem náš kádr,“ uvedl tehdy sportovní ředitel Jiří Bílek pro klubový web.

Z přestupu byl pochopitelně nadšený také samotný hráč. „Cítím velkou radost. Je mi 29 let a musím říct, že jsem asi úplně nečekal, že o mě bude mít takový klub zájem. O to víc si toho cením, o to víc jsem šťastnější,“ prozradil Hronek po podpisu smlouvy.

V sešívaném dresu nakonec naskočil do sedmi soutěžních zápasů, z nichž šest bylo ligových a jednou se představil také v rámci MOL Cupu. Na hřišti strávil dohromady 180 minut a kromě žluté karty si připsal i jednu asistenci.

Další straty sbíral za B-tým, ročník 2023/24 nakonec strávil na hostování v Teplicích. Ve Fortuna lize zasáhl do patnácti duelů a patřil mezi poctivé sběratele karet. Kromě čtyř žlutých viděl z rukou hlavního rozhodčího i jednu červenou, a to v prosincovém duelu s Jabloncem.

Předčasný konec ve Slavii

Během jarní části toho příliš neodehrál, trápily jej totiž zdravotní problémy. V dresu Slavie už ale do dalších utkání nezasáhne, před startem nové sezony se totiž s klubem dohodl na předčasném ukončení smlouvy. Ta měla původně vypršet až v létě nadcházejícího roku.

Zkušený středopolař nedávno oslavil své 31. narozeniny. Bude velmi zajímavé sledovat, zda si v následujících dnech či týdnech najde další angažmá u týmu působícího v Chance lize.

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.