Neschopnost českých hráčů zapříčinila zbytečnou prohru se Skotskem

Češi nezvládli ani druhý zápas se Skotskem v průběhu dvou měsíců, tentokrát s ním prohráli 0:1. Byť byli svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého po většinu zápasu lepší, na tři body to nestačilo.

Zdroj: Reuters

První šanci zápasu měl Lukáš Provod, z přímého kopu ale mířil jen doprostřed branky. V šesté minutě šli Skotové ze své první šance do vedení, po chybě v defenzivě našich fotbalistů se k tyči trefil Ryan Fraser.

Na druhé straně hlavičkoval Matěj Vydra, gólman domácích ale míč s klidem lapil. Ve 21. minutě opět v další velké šanci selhal Vydra, tentokrát z voleje netrefil poloprázdnou bránu.

Aktivní Fraser měl druhý gól na noze ve 34. minutě, jeho střela na zadní tyč ale skončila těsně nad. To byla poslední šance první půle, do kabin se tak šlo za stavu 1:0 pro Skotsko.

Druhou půli odšpuntovala další tutovka Vydry, jenž střílel ze záklonu na zadní tyč, opět ovšem minul. Následovala třicetiminutovka tlaku Čechů, nikdo se ale nedostal do ideální pozice pro zakončení.

Až v 82. minutě se u míče na malém vápně ocitl Tomáš Souček, z voleje však poslal míč nad. Dvě minuty nato mohl Skoty uklidnit Oliver McBurnie, jeho pěkná střela ale skončila na břevně Vaclíkovy brány.

V první minutě nastavení měl vyrovnání na noze Jan Bořil, jeho ránu ale gólman Skotska vyrazil na roh. Domácí už těsné vedení udrželi a po výhře 1:0 zůstávají v čele tabulky. Češi jsou nadále druzí.

Zdroj: ČT Sport

• Na kolenou a po krk v černých terroristických prdelích. Bude teď klečet i Slavia? Čína přeci BLM podporuje takže? 🤔

1. Za to klečení a podporu BLM ta to reprezentace u mě a nejen u mě skončila !!! Běž te do prd… vy zasr… poklekávači !!!

• No alespoň něco😁 Ale tak to by to měli brát všichni a dát to té to celé repre pěkně sežrat od treneru po kustody !!! 100% bojkotovat zápasy a vše kolem fotbalové reprezentace dokud v ní bude byť jediný zkur… poklekávač !!

2. Hlavně by nám měli “fotbalisté” vysvětlit,proč klekali.To udělali z vlastního přesvědčení?V tom případě ať odejdou z tohoto státu a vůbec se s ním nespojují.Pokud jim to snad někdo nařídil,tak musí uveřejnit jeho jméno a funkci,kterou zastává.Duhová se projevuje na dresech(růžový brankář) i na kanárkových hráčích,kteří nemají kapku hrdosti a prachy jsou pro ně vším.Za ně budou podporovat i zapalování aut a rabování černých rasistů!

• 100% souhlas !! A sežrat by to těm to přizdi sráču měli dát chlapi 18.10. na Staromáku v Praze kde mají být chuligáni i ultras z 31 klubu v Čr !! Všichni poklekávači pryč z reprezentace ČR !!!

3. Nejsou schopni vystřelit na branku, stovky přihrávek dozadu, neumějí kličku, zkrátka tragédie. V Izraeli měli štěstí, že si to brankářský nemehlo dalo vlastní gol.

4. Jsem fotbalový pamětník a jsem neskutečně zklamán nejen z výsledků a hry našich “reprezentantů”.Dnes je zřejmě měřítkem jejich výkonu to,kolik mají tetování po těle,gelu na hlavě a šikovného agenta.Je všeobecně známo,že 90% fotbalistů má IQ tykve a že co jim Pánbůh navíc nadělil do nohou,ubral na rozumu.Utkání se Skoty ukázalo,kam patří.Tedy do skupiny”C” EL národů.Co jim jde je klek pro něco,čemu ani nerozumí.Hlavně,že jsou za to prašule!

Velký třesk v Barceloně! Prezident Bartomeu se s celým vedením rozhodl rezignovat

Velký třesk v Barceloně! Prezident katalánského klubu v úterý večer oznámil, že se s celým svým vedením rozhodl rezignovat.

Vitrína dneška: Berbrovi muži odejít nehodlají

Očista českého fotbalu začala dle hanebného scénáře, Berbrovi muži hodlají zůstat na svých místech, předseda Malík to podporuje. Před disciplinární či etickou komisi nikoho nežene. Roční proměna Slavie je děsivá: loni statečná, letos trapná.

Jak se vede hráčům, kteří v létě opustili Spartu? Kanga nevýrazný, Costa v Indii

Spartu v létě opustilo několik fotbalistů. Mezi nimi byli i hráči, kteří přišli za nechvalné éry italského kouče. Jak se jim vede po odchodu z Letné?