Spojte se s námi

Fotbal

Nepřijatelné! Neapol vydala video, které zesměšnilo hvězdného Osimhena. Ten zvažuje žalobu

Victor Osimhen a jeho agent Roberto Calenda zvažují, že proti Neapoli podniknou právní kroky. Nigerijského útočníka totiž prý poškozuje a zesměšňuje video, které úřadující mistr Serie A vydal na sociální síti TikTok.

Publikováno

dne

Victor Osimhen a jeho agent Roberto Calenda zvažují, že proti Neapoli podniknou právní kroky. Nigerijského útočníka totiž prý poškozuje a zesměšňuje video, které úřadující mistr Serie A vydal na sociální síti TikTok.

Neapol v nedělním utkání pátého kola Serie A na hřišti Boloni pouze remizovala 0:0. Do tabulky aktuálního ročníku italské nejvyšší soutěže tedy přidala pouze jeden bod, s celkovým počtem osmi získaných bodů figuruje na sedmé příčce ligové tabulky.

Změnit výsledek určitě mohl Victor Osimhen. Nigerijský útočník si totiž v 72. minutě u rozhodčího vymodlil pokutový kop, když obránce domácích Riccardo Calafiori zahrál rukou ve velkém vápně.

Sudí Giovanni Ayroldi to následně vyhodnotil jako nedovolený zákrok a odpískal penaltu pro Neapol. Míč na penaltový puntík si postavil právě Osimhen, svůj střelecký pokus ale poslal pouze vedle pravé tyče.

Nový trenér Partenopei Rudi Garcia v 86. minutě Osimhena vystřídal, do hry se tedy dostal Giovanni Simeone. A jak zachytily kamery, tato událost čtyřiadvacetiletou ofenzivní hvězdu pořádně namíchla, když kouči Neapole vynadala.

To ale není vše, ona neproměněná penalta měla po zápase dohru. Oficiální účet Neapole na TikToku totiž přidal video, jež dokumentuje celou situaci a neúspěšného střelce podle slov agenta Roberta Calendy zesměšňuje.

Tohle je nepřijatelné!

Už se zdálo, že situace se uklidní omluvou trenérovi Garciovi. Avšak v úterý večer vydal Osimhenův agent mimořádné prohlášení.

„To, co se dnes stalo na oficiálním profilu Neapole na platformě TikTok, je nepřijatelné. Video zesměšňující Victora bylo nejprve zveřejněno a poté, ale nyní se zpožděním, smazáno.

Závažná skutečnost, která hráči způsobuje velmi vážnou újmu a nepřispívá k léčbě, kterou chlapec trpí v posledním období v důsledku mediálních procesů a falešných zpráv,“ cituje slova Calendy server Football Italia.

„Vyhrazujeme si právo podniknout právní kroky a jakoukoli užitečnou iniciativu na ochranu Victora,“ dodává agent Calenda.

Závěrem je třeba poznamenat, že Osimhen stále nepodepsal novou smlouvu. Ta jeho současná vyprší na konci června 2025. Rodák z Lagosu po incidentu na svém instagramovém účtu smazal všechna videa týkající se Neapole.

Zdroj: Football Italia, Twitter / X

Reklama

Oblíbené