Evropská liga

Nejstarší střelec Joaquín! Podívejte se, jak se 41letá legenda Betisu nádherně trefila v Evropské lize

Věk je jen číslo. Toto řčení rozhodně platí o Joaquínovi. 41letý kapitán Realu Betisu je stále skvělým hráčem a pro svůj tým je pořád platným. V Evropské lize předvedl ve čtvrtek velkou parádu.

Zatímco v La Lize chodí na hřiště spíše z lavičky, do zápasů Evropské ligy nastupuje legendární Joaquín v základní sestavě. A daří se mu náramně.

V prvním kole pomohl svým výkonem k výhře 2:0 nad HJK Helsinky, ve druhém zápase proti Ludogorci už se zapsal i do statistik. A jak!

Skóre pro domácí otevřel ve 25. minutě Luiz Henrique, na další trefu si museli Béticos počkat jen 14 minut. Milovaný kapitán a klubová ikona Joaquín si převzal míč na rohu vápna a nádherně jej zakroutil do sítě.

Rodák z El Puerto de Santa María se tak stal ve 41 letech stal historicky nejstarším střelcem Evropské ligy.

Bulharský celek poté snížil na 1:2, třetí branku Betisu ale přidal ve druhém poločase Canales. Hosté už jen korigovali skóre na konečných 3:2 pro domácí.

Verdiblancos jsou tak po výhrách s HJK a Ludogorcem na prvním místě skupiny C se šesti body. AS Řím má po první prohře s Ludogorcem body tři.

Zdroj: Twitter, Real Betis