Nejsme schopni za Schicka zaplatit 29 milionů eur, tvrdí Lipsko a doufá v kompromis. Vše dobře dopadne, uklidňuje Paska

O tom, co bude s Patrikem Schickem, se nyní mluví a píše hodně. V první řadě jej chce ve svých řadách udržet Lipsko, kde hostuje, ovšem nedávno se měl do boje o jeho služby zapojit Tottenham. Sám útočník preferuje setrvání v saském celku, ten ale zkouší původní výši opce na přestup snížit, jelikož si ji nemůže dovolit zaplatit. Pavel Paska situaci uklidňuje a věří, že vše dobře dopadne.

Embed from Getty Images

Lipsko chce udržet Patrika Schicka a oficiálně se k celé věci mnohokrát vyjádřilo. Stejně tak český útočník chce setrvat v Německu. Má to ale háček, o němž se však tak nějak obecně vědělo. Saský celek si zkrátka nemůže dovolit v současné situaci zaplatit částku 29 milionů eur, která je stanovena coby opce na přestup.

Potvrdil to sportovní ředitel klubu Markus Krösche. „Nejsme schopni zaplatit plnou cenu za Patrika Schicka,“ nechal se slyšet pro Sport Bild. „Snažíme se ale najít řešení,“ potvrdil hledání kompromisu.

Vše tak bude záležet pouze na postoji AS Řím a jeho ochotě slevit z požadované částky. Krösche zároveň dodal, že Lipsko momentálně doufá, že celek z italské metropole přijme i sníženou nabídku, kterou celek vedený Red Bullem do Říma zaslal.

Schickův agent ale má jasno. „Probíhají intenzivní jednání. Bylo by nerozumné, kdyby kterákoliv strana udělala unáhlené rozhodnutí. Vše dobře dopadne. Patrik je klidný a cítí se pohodlně. Mají o něj zájem i jiné kluby, plně se ale koncentrujeme na Lipsko,“ prohlásil Paska pro iSport.

Za RB Lipsko Patrik Schick doposud odehrál 19 zápasů, v nichž si připsal 7 gólů a 3 asistence. S týmem bude od víkendu pokračovat v boji o ligový titul a bude-li pokračovat časem i Liga mistrů, pokusí se s celkem Juliana Nagelsmanna dojít co nejdále.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Realu hrozí vypadnutí z Ligy mistrů! Nemusí z toho být ani Evropská liga

Real Madrid si dnešní prohrou pořádně zkomplikoval další účinkování v Lize mistrů. Aktuálně sice španělský tým ztrácí bod na první příčku, jenže ne vše je tak růžové, jak se na první pohled může zdát.

Co potřebuje Slavia k postupu v Evropské lize? Vše má ve svých rukou, rozhodnout může už ve čtvrtek

Když byla Slavia rozlosována do skupiny s Leverkusenem, Nice a Beer Shevou, očekávalo se, že si sešívaní hravě poradí s Izraelci a s Francouzi se poperou o druhé místo za nejsilnějším Leverkusenem. Vše je ale nakonec úplně jinak.

Boží ruka sáhla Maradonovi na život. Jak to všechno začalo?

Argentinský fotbalový útočník přezdívaný „zlatý chlapec“ anebo „boží ruka“ byl mnohdy milován, ale také nenáviděn. Během svého divokého a kontroverzního života stihl mnohé.