Spojte se s námi


Fotbal

Nejsi správný kapitán! De Gea se zastal Fernandese po vítězném gólu v nastavení

Bruno Fernandes se v posledních týdnech stal předmětem kritiky kvůli tomu, že dle Roye Keana není správný kapitán Manchesteru United. David de Gea se ale bývalého spoluhráče zastal.

Publikováno

dne

Bruno Fernandes se v posledních týdnech stal předmětem kritiky kvůli tomu, že dle Roye Keana není správný kapitán Manchesteru United. David de Gea se ale bývalého spoluhráče zastal.

Roy Keane je známým kritikem. V Manchesteru United zažil obrovské úspěchy, za jeho dob to byl hegemon anglického fotbalu, proto se nemůže dívat, jak se Red Devils už celou dekádu trápí.

V televizních studiích je tak velkým kritikem a na nikom nenechá nit suchou. Při současných špatných výsledcích si vybral Bruna Fernandese.

Výkony portugalského středopolaře se zpochybňovat nedají, jelikož v posledních letech patří k nejspolehlivějším hráčům. Názory však rozděluje jeho jmenování kapitánem.

Fernandes totiž velice často „brečí“ u rozhodčího, navíc neustále gestikuluje ke spoluhráčům, kteří mu správně nepřihrají a po porážkách bývá nesmírně frustrován. To podle mnohých není chování vhodné lídra.

Stejný názor má i Keane, který svůj ostrý názor sdělil minulý týden po porážce v derby s Manchesterem City. Irský fotbalista vedl Red Devils jako kapitán ve velmi úspěšné éře a u Ferdinandese se mu páska nelíbí.

„První věc, co bych udělal je, že bych mu sebral pásku. Vím, že je to velké rozhodnutí, ale Fernandes není typ na kapitána. Je to talentovaný hráč, ale podle toho co jsem viděl dnes – fňuká, sténá, neustále vyhazuje ruce do vzduchu – to opravdu u kapitána není přijatelné,“ uvedl Keane ve studiu Sky Sports.

Portugalský záložník ale velice rychle našel cestu, jak stlumit kritiku. V sobotním utkání na půdě Fulhamu totiž vystřelil výhru 1:0 až v nastavení a odvrátil další ztrátu bodů.

U instagramového příspěvku oslavující branku se navíc Fernandesovi dostalo velké podpory. Bývalý spoluhráč David De Gea totiž zřejmě nesouhlasí se slovy Roye Keana a připsal ironicky: „Nejsi správný kapitán,“ zároveň se smajlíkem značícího zazipovanou pusu.

Zdroj: Instagram, Sky Sports

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.