Spojte se s námi


Fotbal

Nejpodivnější přestup? Barcelona chtěla neobvyklou rošádou získat útočníka Valencie

Publikováno

dne

O nejpodivnější transfer nejen tohoto přestupového termínu se mohla postarat Barcelona. Katalánci hledají náhradu za zraněného Luise Suáreze a jako jeden z potencionálních cílů si vyhlédli útočníka Valencie Rodriga, ovšem na jeho získání chtěli použít opravdu nezvyklou přestupovou strategii.

Byla by to rozhodně zajímavá a hlavně úsměvná, legrační až podivuhodná rošáda. Barcelona chtěla útočníka Valencie Rodriga získat výměnou za Bruna Fernandese, kterého by vyfoukla Manchesteru United.

Red Devils ale s nákupem pětadvacetiletého Portugalce uspěli, a tak podivná hráčská výměna nevyjde. Možná díky Bohu. Katalánský velkoklub by se jistě postaral o největší bizarnost na přestupovém trhu v tomto století.

Fernandes, kterého Manchester United koupil ze Sportingu Lisabon za 55 mil. euro, měl být Barcelonou získán a obratem poslán na hostování do Valencie, jenž by „na oplátku“ prodala na Camp Nou právě osmadvacetiletého Rodriga.

Nevíme, jestli se těmto potencionálním přestupům a přestupovému myšlení Josepa Bartomeua smát, nebo plakat.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.