Nejmladší z rodiny Hašků odchází na hostování do Dukly Praha

Dukla Praha získala na sezonní hostování Filipa Haška. Dvaadvacetiletý záložník přichází na Julisku z Bohemians Praha 1905, které trénuje Martin Hašek starší.

Filip Hašek působí v Ďolíčku od sezony 2018/2019.
zdroj: ruik.cz

Na počátku této sezony odešel nejmladší z fotbalové rodiny Hašků na hostování do Ružomberoku, kde stihl nastoupit do šesti utkání. Představitelé Dukly Praha ovšem s Bohemians vyjednali subhostování do konce sezony. Haškův příchod je reakcí na odchod Pablo Gonzáleze do Sigmy Olomouc.

V uplynulé sezoně nastoupil Filip Hašek do 24 ligových utkání, v nichž si připsal po gólu a asistenci. Byl nejčastěji faulovaným hráčem klokanů a statistici mu napočítali vysokou 69% úspěšnost driblinků .

“V pátek se nám podařilo dotáhnout roční subhostování hráče Filipa Haška z MFK Ružomberok, účastníka nejvyšší soutěže na Slovensku. Díky spolupráci všech zainteresovaných stran se tato legislativně složitá věc podařila dotáhnout. Z tohoto důvodu děkuji klubům MFK Ružomberok a Bohemians Praha 1905 za rychlé jednání v zájmu hráče. Filipovi přeji hodně sportovních úspěchů v našem klubu.” uvedl k podpisu sportovní ředitel Dukly Pavel Vandas.

Filip Hašek působil před angažmá v Bohemians ve Spartě Praha, ze které hostoval ve Vlašimi a Českých Budějovicích.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..